Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
789 postów 20005 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Miliony Polaków nie chce się zaszczepić

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wbrew zaleceniom naukowców.

 

         interesariusz         
Quo vadis Vox populi

   Wojna o nasze dusze   

 

 
 
To już koniec świata, jaki znamy

-

Miliony Polaków nie chce się zaszczepić,
wbrew zaleceniom naukowców.

 

 Wielu z nich wyraża zaniepokojenie i na razie niezobowiązująco przebąkuje o obowiązku szczepień. W niechęci do szczepień naukowcy upatrują objawów głupoty i szaleństwa, z których ludzi należy leczyć. Najlepiej przymusowo, jak to się robi z osobami chorymi psychicznie, które należy ubezwłasnowolnić.

W ocenie naukowców szczepionki są jawne (transparentne), tzn. znany jest ich skład, sposób wytwarzania oraz mechanizm działania. Opracowywane były od lat, jedynie "lifting modelu" na SARS-CoV-2 to działalność ostatniego roku. Eksperymentalność zastosowania jest znacznie mniejsza niż w innych terapiach genowych, ryzyko również. A przecież chorzy nie protestują przeciwko usiłowaniom ratowania ich życia za pomocą nowatorskich metod. Dlaczego więc ludzie nie chcą się szczepić?

Naukowcy zapominają o jednym. O degradacji wiarygodności nauki, na przekór niewątpliwym osiągnięciom naukowym. O degradacji zaufania do osób ... zaufania publicznego.

Wielu chorych ludzi nie idzie do lekarza, bowiem wątpi w to, czy lekarz im pomoże. Przecież może zaszkodzić. Tak może. Epikryza na wypisie ze szpitala często dowodzi, że leczono tam chorego o całkowicie odmiennych objawach, niż te zgłaszane przy przyjęciu. Nie wspominając już o ryzyku drobnych, aczkowiek śmiertelnych pomyłek, czy patologiach typu "łowcy skór".

Ale największe spustoszenie w umysłach ludzi zasiał domiar niesprawiedliwości. Większość ludzi w ogóle nie korzysta z "opieki" niezawisłych sądów. Powszechna jest opinia, iż wyrok sądowy nie opiera się na sprawiedliwości, prawie, czy zaistniałych faktach. Jest "z czapy". Jak gra losowa.

Szczepienia to jak gra w ruską ruletkę. Co z tego, że szansa wygranej niepomiernie większa --- 999999/1000000, a nie tylko 5/6. Zasada ta sama. Wielu ludzi gra w totka przy znikomej szansie. Ilu z nich zagrałoby o milion w ruską ruletkę, przy szansie bliskiej pewności, tj. 5/6?

Niewielu. Większość jest tchórzem podszyta.


 

  Ostatecznie, mamy czasy ostateczne. Warto o tym pamiętać.


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/news-konwencja-solidarnej-polski-w-sprawie-reformy-sadownictwa,nId,4315340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 + przed tytułem oznacza uzupełnienie notki, każdy kolejny, kolejne

 i

interesariusz.neon24.pl/

 

KOMENTARZE

 • Wolność
  Pewnie to Ci, którzy wiedzą, że Wolna Wola to możliwość wyboru i skorzystali z tego przywileju.
 • @Autor
  Primum non nocere.
 • Przeczytaj wywiad z pofesorem Bahdi
  a zrozumiesz dlaczego nie należy się szczepić.
  Profesor jest najczęściej cytowanym naukowcem w historii Niemiec!
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31206&Itemid=47
 • @anthony 13:06:45
  Nie dyskutuję na temat, czy należy się szczepić, i czy szczepienie zwiększa szansę przeżycia, czy też nie.

  Oficjalna nauka wskazuje, że szanse uratowania życia za pomocą szczepienia są duże, znacznie większe, niż wygranie miliona w ruską ruletkę.

  Pytam, kto jest skłonny w nią zagrać?

  ---------------------------
  Jest też drugie dno, ludzie buntują się przeciwko mało istotnym sprawom, a tolerują praktyczne unicestwienie regulacji życia przez prawo i wymiar sprawiedliwości.

  Żyjemy jak dzicy. Siła i szczęście sprzyja przeżyciu, a inne cechy i działania właściwe ludziom cywilizowanym nie odgrywają praktycznej roli.
 • @interesariusz z PL 13:19:28
  "szanse uratowania życia za pomocą szczepienia są duże, znacznie większe, niż wygranie miliona w ruską ruletkę."

  Prawdopodobieństwo nie leczy, a każdy człowiek ma tylko jedno życie. Co zmarłemu w wyniku szczepienia z tego, że jest jednym na milion, a nawet na miliard? Dla niego szkodliwość w takim wypadku jest równa 100%.

  Ogólnie rzecz ujmując, żeby się szprycować, trzeba mieć do tego zdrowie. A nie każdy je ma.
 • @rumpelsiltskin 13:51:01
  No cóż, jedni grają ryzykownie, inni nie.

  Oczywiście, co człowiekowi z kulą w głowie z tego, że miał wielką szansę na milion. Ale właśnie na tym polega ryzyko.

  Pomyśl inaczej, jak się czuje człowiek szczepiący ludzi, jeśli w populacji przez niego zaszczepionych trafi się zgon?
 • Nie wyjaśniłeś
  Po co właściwie się mamy szczepić i co dzięki temu zaszczepiony zyskuje. Wg. Mojej wiedzy podpartej oficjalnymi informacjami od producenta szczepionek - prawie nic, a może jeszcze zaszkodzić.
 • @interesariusz z PL 14:06:04
  "Pomyśl inaczej, jak się czuje człowiek szczepiący ludzi, jeśli w populacji przez niego zaszczepionych trafi się zgon?"

  Jest takie podstawowe uczucie ludzkie, które się nazywa empatią. Dla mnie nie są ważne "trzy koła dobre", tylko to jedno, które jest zepsute i uniemożliwia dalszą jazdę.

  Proszę kierować się bardziej empatią, mniej statystykami, a wszystkim nam będzie żyło się lepiej. Są szczepionki dostępne, więc kto ich będzie potrzebował, wie gdzie ich szukać. I tak należy na te sprawy patrzeć.
 • @zadziwiony 14:10:05
  Są oficjalne dane medyczne, i są spiskowe.

  Według oficjalnych danych szczepienie to gra w ruską ruletkę, na której wygrywa się życie, z bardzo nikłą możliwością jego utraty.

  W tych oficjalnych danych dotyczących zgonów też są sprzeczności, między innymi problem na ile aspiryna zapobiega powikłaniu w postaci zakrzepów. Są tacy, którzy twierdzą, że gdyby ze szczepieniami stosować aspirynę, zgonów by nie było.

  -------------------------
  Są też teoria spiskowe, które twierdzą, że szczepionki prowadzą do utraty zdrowia, i to się ujawni po pewnym czasie.

  W związku z tym zapytam. Jeśli szczepiła się moja rodzina, to co mam zrobić JA? Jeśli oni mają umrzeć, to może jednak się szczepić, dla towarzystwa?
 • @interesariusz z PL 14:23:29
  "Jeśli oni mają umrzeć, to może jednak się szczepić, dla towarzystwa?"

  Jak na razie, samobójstwo w Polsce nie jest przestępstwem, ani ścigane z urzędu. "Pożiwiom, uwidim", a teraz można tylko spekulować i to w obie strony.

  Poprzednie masowe szczepienia przeciw świńskiej grypie przyniosły więcej szkody niż pożytku. Natomiast norki (fretki, mniejsza o to) padły wszystkie po pewnym czasie (bynajmniej nie bezpośrednio po szczepieniu), po podaniu im eksperymentalnego preparatu mRNA w ramach badań na zwierzętach przy opracowywaniu nowej szczepionki. Problem polegał nie na braku reakcji obronnej organizmu, ale na nadmiernej reakcji na czynniki patogenne.
 • Obecna epidemia jest ciągle nowym zjawiskiem i mało jest wiedzy
  na temat skutków tej choroby. Z tego co wiadomo, to niektórzy ludzie po przechorowaniu tracą zmysły smaku i węchu. Okazuje się, że to może być zjawiskiem trwałym, bo wirus atakuje nerwy tych zmysłów. Analogicznie jak wirus polio atakuje nerwy mięśni i powoduje bezwładność.

  https://www.beckershospitalreview.com/public-health/covid-19-patients-may-not-recover-sense-of-taste-smell-after-other-symptoms-end.html
 • ryzyko
  Grając w totka ryzykuję pewną kwotę, na którą mnie stać.
  Szczepiąc się preparatem ,za który nie odpowiada producent, ryzykuję własnym życiem.
 • @ Autor
  "Niewielu. Większość jest tchórzem podszyta."

  Debil czy z orkiestry?

  Pała!
 • @Anna-PK 14:44:53
  "Z tego co wiadomo, to niektórzy ludzie po przechorowaniu tracą zmysły smaku i węchu. Okazuje się, że to może być zjawiskiem trwałym, bo wirus atakuje nerwy tych zmysłów."

  Smak i węch można stracić przy zwykłej grypie.
  Może być trwały, a może też nie być.

  Na pewno zaś wiadomo, że szczepionki są nieprzebadane, a producent nie chce brać za nie odpowiedzialności.
  Na pewno też wiadomo, że sprawa z kowidem śmierdzi od mementu gdy posługiwano się fejkowymi zdjęciami i filmikami.
  Ja na pewno też wiem, że już trzy osoby z kilkudziesięciu znajomych mojej Mamy miały poważne problemy ze zdrowiem. Jedną jakoś odratowano w prowincjonalnym szpitalu, jedna zmarła...
 • @interesariusz z PL 13:19:28
  "Żyjemy jak dzicy. Siła i szczęście sprzyja przeżyciu, a inne cechy i działania właściwe ludziom cywilizowanym nie odgrywają praktycznej roli."

  Właściwe ludziom cywilizowanym jest to, żeby nie ufać łgarzom.
  No chyba, że jest się idiotą. Wtedy szczęście polega na tym, że można liczyć na siłę i rozsądek innch.

  Przetestowany? Zaszczepiony? Dwie daweczki? ;-)
  Kurde, z rozpędu dałem 5*...
  Niech Ci pójdzie na zdrowie, tzn rozum ;-P
 • @interesariusz z PL 14:23:29
  "W związku z tym zapytam. Jeśli szczepiła się moja rodzina, to co mam zrobić JA? Jeśli oni mają umrzeć, to może jednak się szczepić, dla towarzystwa?"

  Czekaj i pisz co się będzie działo. Proszę.
 • @zadziwiony 14:10:05
  Mam taką zasadę w życiu zresxta od niedawna Jeśli ktoś czycha na moje zdrowie, życie, na moją własność i nawet się z tym nie kryje, a oficjalnie głosi o swych zamiarach, to w życiu za żadne pieniądze nie wejdę z nim w żadne relacje, nie wezmę od niego lekarstwa nawet na łożu śmierci. To wg mnie jedyne logiczne postępowanie.
  Powiem więcej. Człowiek jest głupszy od zwykłego lisa. Pewien taki chytrusek pomniejszył w tym roku stadko moich kur o 30 szt. I wiesz co. Podkopał się pod płotem, mimo że miał obok pod nim wolne przejście przez pułapkę. I w te pułapkę nie wszedł. Do tej pory go nie złapałem. Czyż nie jest mądrzejszy od człowieka często po kilku fakultetach? Sami, ślepo ufając agresorowi na wasze zdrowie - łyknęliście podaną przez niego trutkę.
 • @Jasiek 14:59:09
  Pomyśl, do której kategorii Cię zaliczyć, sądząc po odpowiedzi.
 • @zadziwiony 15:21:08
  Oczywista oczywistość.

  Punkt widzenia zależy do punktu siedzenia.

  Ludzie zmieniają zdanie z pętlą na szyi.

  Znam wielu, w tym siebie, co przyjęliby truciznę z rąk wroga tylko po to, aby skończyć męki.
 • @Anna-PK 14:44:53
  http://niepodległy.pl/#/1119/miliony-polakow-nie-chce-sie-zaszczepic/
 • @interesariusz z PL 15:24:10
  "Pomyśl, do której kategorii Cię zaliczyć, sądząc po odpowiedzi."

  To było pytanie, a nie odpowiedź.
  Na odpowiedź ciągle czekam ;-)
  Pozdro!
 • @interesariusz z PL 15:27:37
  "Znam wielu, w tym siebie, co przyjęliby truciznę z rąk wroga tylko po to, aby skończyć męki."

  Męczysz się? Maseczka utrudnia oddychanie? A może są już skutki uboczne zbyt długiego noszenia?
 • @Jasiek 15:35:14
  No cóż, niestety, nie ma sensu przedłużanie dyskusji z Tobą, skoro odstępujesz od powagi tematu wiodąc dyskusję na manowce pierdół.
 • Wolność
  A wiec jeszcze raz :

  "Miliony Polaków nie chce się zaszczepić"

  A dlaczego miałoby chcieć ?
 • Autor 5*
  DK
  ________

  W powszechnych żydo-mediach od wielu dni płacz i lament, bo tylko 30% Polaków dało się ogłupić syjonistycznej covid-propagandzie i zaszczepiło się. Czyli nie jest tak źle z myśleniem u Polaków.
  Prawdopodobnie poparcie akcesji w referendum unijnym miało podobny wskaźnik, też 30% - bo, że zostało sfałszowane to jest pewne, inaczej żydowski reżim nie zniszczyłby całej referendalnej dokumentacji miesiąc po referendum.
 • @Autor
  Nie jest Pan umysłem ścisłym, a szermuje danymi liczbowymi bez zaplecza intelektualnego i poparcia nawet w oficjalnych statystykach:
  "Szczepienia to jak gra w ruską ruletkę. Co z tego, że szansa wygranej niepomiernie większa --- 999999/1000000, a nie tylko 5/6"

  "Według oficjalnych danych szczepienie to gra w ruską ruletkę, na której wygrywa się życie, z bardzo nikłą możliwością jego utraty."

  Nie ładnie Pan się bawi, a sprawa poważna, bo to chodzi o zdrowie i życie nas wszystkich i w tej kwestii należy dochować należytej staranności analizując problem.

  Ja tam goopi jezdem i nie wierzę naukofcom i propagandzistom plandemicznym, wszystkim sowicie za to opłacanym. Wyłączyłem telavizor i plandemii nie ma. Jakem prosty człek zdaję się na to, co sam widzę i na tej podstawie podejmuję decyzje. Dowodem na brak śmiercionośnej pandemii był brak zgonów pośród osłów na Wiejskiej. Grupa badawcza to osoby ze średnią wieku 60+, schorowane, bez aktywności fizycznej, alkoholicy. Jest to grupa odwzorowująca najbardziej podatne na zakażenie osoby, czyli mające najsłabszy system imunologiczny. W tej grupie od początku plandemii nie umarł żaden Osioł na śmiercionośnego wirusa, a po szczepionce jednej Oślicy zeszło się.

  Podważy Szanowny Autor mój tok rozumowania?

  Pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 15:40:23
  https://static.dw.com/image/15735081_101.jpg Teraz pewnie dostaniemy prysznic w gratisie . Lud głupi wszystko kupi . Salut .
 • @wk..ny 16:18:41 "pośród osłów na Wiejskiej. Grupa badawcza"
  "Ja tam goopi jezdem i nie wierzę naukofcom i propagandzistom plandemicznym,"

  W poniedziałek zmarł Janusz Sanocki, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Były poseł Kukiz'15 w ostatnich dniach był w śpiączce farmakologicznej.

  Edward Gnat nie żyje. Były poseł PSL zmarł na COVID-19

  Poseł PiS Jerzy Wilk nie żyje. Zmarł w wieku 66 lat

  BARTŁOMIEJ CHUDY
  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Jerzy-Wilk-nie-zyje.-Posel-PiS-zmarl-w-wieku-66-lat-przekazal-Krzysztof-Sobolewski

  Zmarł były senator Maciej Grubski. Miał koronawirusa

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-17/zmarl-byly-senator-maciej-grubski-mial-koronawirusa/

  Wojciech Borowik nie żyje! Ta smutna wiadomość dotarła do nas z samego rana. Za pośrednictwem Facebooka swoje ostatnie pożegnanie przekazała posłanka Barbara Nowacka.
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-17/zmarl-byly-senator-maciej-grubski-mial-koronawirusa/

  COVID zbiera żniwo. Dzisiaj zmarł poseł Dulias, kilka dni wcześniej jego żona
  Nie żyje były senator Stanisław Kogut. Chorował na COVID-19

  i tak dalej...
 • @Anna-PK 16:38:49
  "Chorował na COVID-19"

  Bo "test" tak pokazał???
 • @interesariusz z PL 15:40:23
  "No cóż, niestety, nie ma sensu przedłużanie dyskusji z Tobą, skoro odstępujesz od powagi tematu wiodąc dyskusję na manowce pierdół."

  Skutki uboczne noszenia maseczek to nie są pierdoły.
  To poważna sprawa.
  W dodatku to osłabia odporność.
  A potem ludzie poddają się procedurze "wymazywania" "testami" i mamy... pandemię.
 • @rumpelsiltskin 14:33:24
  "Poprzednie masowe szczepienia przeciw świńskiej grypie przyniosły więcej szkody niż pożytku."

  Właśnie - była świńska grypa i ptasia grypa.
  Spotkałem się z info, że jedna z nich była totalną ściemą i że to wyciekło...

  Pozdro!
 • @Jasiek 16:55:44
  test PCR gdybyś nie wiedział... Zaganiani kręceniem lodów i hulankami, mają wycieńczone organizmy, są herlawi , bladzi, przepici. Z vit. D pewnie na poziomie 15, więc nie dziwota , że byle infekcja i idą do piachu.
 • @zadziwiony 17:03:07
  Już nad stadem pracują . https://cyfrowa.rp.pl/technologie/63059-wstrzykiwane-mikrochipy-przelomem-w-leczeniu?fbclid=IwAR3kB1IO9Ej7YQFsQK5ixYrKblUpelxh6oQEcX6Dz4gyQM10sM9b4vpgETo Salute .
 • @zadziwiony 17:03:07
  "Zaganiani kręceniem lodów i hulankami..."

  To też, ale podejrzewam, że kowid jest bardzo wygodny do usuwania tych, którzy w tym kręceniu przeszkadzają.

  Pozdro!
 • @Anna-PK 16:38:49
  Zastawiłem pułapkę intelektualną na trolla. Cieszy mnie Pani wizyta :)
  Pan Sanocki nie był posłem obecnej kadencji, więc nie brałem go do grupy badawczej, tym bardziej byłego senatora.
  i tak dalej..
 • @Repsol 17:07:29
  Założę się, że znajdą się Jagienki, Annapki, Biznesariusze, Pazury, Gandory co będą to promować....

  Dzięki za link.

  Salute!
 • @wk..ny 17:08:33
  "Zastawiłem pułapkę intelektualną na trolla. Cieszy mnie Pani wizyta :)"

  Szybko poszło :-)

  Pozdro!
 • :) Można przeżyć koronowirusa, można przetrzymać szczepionkę
  razem z czipem i tatuażem, ale Jaśka przetrzymać się nie da. Obszczeka odbiegnie, wróci i obsika. Policzcie ile jest tu jego wpisów. ;)
 • @Anna-PK 17:17:45
  "Obszczeka odbiegnie, wróci i obsika. Policzcie ile jest tu jego wpisów. ;)"

  O! Jak merytorycznie! ;-DDD
  Ale mam dobrą radę dla Pani: zawsze można się schować za banem ;-DDD

  "Można przeżyć koronowirusa..."

  A jednak! ;-)

  "można przetrzymać szczepionkę"

  Zażyła już Pani??? Ile dawek??? Zamierza Pani brać więcej???
  Jeśli Pani uważa, że te pytania naruszają Pani prywatność to oczywiście proszę nie odpowiadać. Ja w najmniejszym stopniu nie chcę jej naruszać.
  Zbieram tylko opinie i słucham/czytam jakie inni mieli doświadczenia.

  Kwiatuszek dla Pani:

  @---->>>>>>>>>>--------------------------

  (oczywiście nie obsikany ;-DDD)
 • @Jasiek 17:11:19
  https://www.youtube.com/watch?v=cQo_A-NS-S8 Jest wesoło .
 • @Anna-PK 17:17:45
  Raczej szczepionych czekają niespodzianki . https://www.youtube.com/watch?v=kGsJBJ4qr6k Salute .
 • @Repsol 17:51:44 Jakie kogo niespodzianki czekają, to nie da
  się przewidzieć. Jeżeli ktoś twierdzi obecnie, że szczepionka jest nieprzebadana, to skąd ktoś wie jakie będą jej skutki po latach?

  Takie przepowiednie nie mają nawet logicznego uzasadnienia. Można tylko oceniać coś co już się zdarzyło. Można dyskutować na temat doświadczeń tych co przetrzymali chorobę, co chorowali po zaszczepieniu, można też oceniać działanie szczepionki po tym jak już SĄ jej ofiary.
  Tak ja podchodzę do sprawy.
 • @Anna-PK 18:03:22
  "...można też oceniać działanie szczepionki po tym jak już SĄ jej ofiary.
  Tak ja podchodzę do sprawy."

  Już są.

  Ponadto:

  - niekorzystne działanie szczepionek się ukrywa
  - ilość ofiar "pandemii" dorabia się "testami"
  - od początku "pandemię" nakręca się fejkami
  - "zniknięto" grypę
 • @Jasiek 18:40:28
  Skwitować można jednym : Moje ciało jest moją własnością i nikt nie ma prawa narzucać mi woli, co mam z nim robić, ponadto nie mam ochoty być zakładnikiem czyjegoś niewydolnego układu odpornościowego.
 • @Repsol 17:33:41
  "Jest wesoło"

  A bo to następny Jasiek jest. Czyli jak napisała APK:
  "Obszczeka odbiegnie, wróci i obsika."
  I w dodatku podał przykład jakieś Anny...

  A podobno nie ma przypadków ;-DDD

  Dzięki za link.
 • @Anna-PK 18:03:22
  Raczej gość wie o czym mówi .http://pressmania.pl/noblista-prof-luc-montagnier-wirus-powstal-w-laboratorium-czyli-manipulant-na-froncie-walki-dezinformacyjnej/ Salute.
 • @werka1321 18:42:50
  "Skwitować można jednym : Moje ciało jest moją własnością i nikt nie ma prawa narzucać mi woli, co mam z nim robić...."

  Wg mnie jest dużo gorzej.
  Dlatego, że jest to tylko jedna strona problemu.
  A jaka jest druga?
  Moim zdaniem taka, że jak już udało mi się obronić samemu, a widzę, że bliźni błądzi i swoim błądzeniem naraża innych nawet na śmierć, to myślę, że moim obowiązkiem jest go upomnieć.
  I zawsze pozostanie pytanie: Czy mogłem zrobić więcej???
  To jest ciężki temat.

  Wręczam kwiatuszka:

  @--->>>>>-----------------------
 • @Repsol 18:51:02 Ja nikogo nie namawiam, ani agituję do szczepienia.
  Reaguję tylko na taką propagandę, która może zagrażać. A zagrożenie idzie stąd, że wszystkie ci informatorzy z internetu nie biorą za nic odpowiedzialności.
  Jeżeli władza kraju zrobi jakąś krzywdę obywatelom, to minimum będzie takie, że obsmarują ją w mediach; jeżeli nawet ludzie ich nie postawią przed sądem. Tych z internetu nie złapiesz, oni znikną bez śladu.

  Tylko Łukaszenko złapał swojego blogera zatrzymując samolot z Grecji na Łitwę.
  https://wyborcza.pl/7,75399,27117953,zalozyciel-opozycyjnego-kanalu-nexta-zatrzymany-w-minsku-grozi.html?disableRedirects=true
 • @Anna-PK 19:19:29
  "Tylko Łukaszenko złapał swojego blogera zatrzymując samolot z Grecji na Łitwę."

  To proszę jeszcze łaskawie przypomnieć jak Łukaszenko postąpił z kowidem.
 • @Anna-PK 19:19:29
  "A zagrożenie idzie stąd, że wszystkie ci informatorzy z internetu nie biorą za nic odpowiedzialności."

  A producenci "szczepionek" chcą brać odpowiedzialność za ich działanie?
 • @Jasiek 18:51:33
  Tak - jest gorzej. To są kurwa niewolnicy pilnujący aby ktoś inny nie mógł korzystać ze swojej Wolnej Woli.
 • @Rzeczpospolita 16:14:14
  Przypominam, iż prof. Hubner mając gwarantowaną pozycję komisarza zachęcała Polaków do akcesji, twierdząc, z pozycji ekonomicznego autorytetu, iż w Polsce po akcesji nic nie podrożeje.


  To była wzorcowa korupcja.
 • @wk..ny 16:18:41
  Tak, podważam, sam mało co nie umarłem, i na dodatek, że przeżyję wcale nie jest pewne. W Polsce w ogóle nie leczą pocovidowych powikłań. Miałem znajomych, co nie jedną grypę przeżyli śpiewająco, a już ich nie ma.
 • @Jasiek 16:58:10
  Tak, już wiem, chorowałem na maseczkę, a nie na covid. Problem tylko w tym, że najgorzej czułem się bez niej.
 • @Anna-PK 18:03:22
  Problem jest właśnie w tym, że nikt tak na prawdę nie wie, ale wiele profesorskich głów ględzi, że żadnych skutków nie będzie.
 • @werka1321 18:42:50
  A to już jest postawa antyspołeczna. To tak jakby powiedzieć, dajmy na to, że głód jest dobry, bo grubi przeżyją, a umrą tylko chudzi i dzieci.
 • @Repsol 18:51:02
  a my się wirusa nie boimy, bo zakupiliśmy F-35.
 • @interesariusz z PL 20:18:05
  "Problem tylko w tym, że najgorzej czułem się bez niej."

  I w tym momencie przypomniał mi się kawał o Ślązaku, którego na Mazurach cucili pod rurą wydechową....

  A tak na serio, jeśli Ci pomaga to noś. Nawet dwie. Mi i wielu innym przeszkadza i bardzo pogarsza samopoczucie.
 • @interesariusz z PL 20:16:09
  "Tak, podważam, sam mało co nie umarłem, i na dodatek, że przeżyję wcale nie jest pewne. W Polsce w ogóle nie leczą pocovidowych powikłań. Miałem znajomych, co nie jedną grypę przeżyli śpiewająco, a już ich nie ma."

  Pandemia to wynik stosowania "testów" i zmiany definicji.
  Ale szczepienie się dwa razy do roku, izolacja i maseczki to zabójstwo dla układu odpornościowego.
  Koronawirusy istnieją już tysiące lat, a szczepienie się na nie wywoła tylko efekt ucieczki immunologicznej i w efekcie zwiększy śmiertelność.

  Dlaczego Ty tego nie widzisz...?
 • @interesariusz z PL 20:16:09
  "Tak, podważam, sam mało co nie umarłem"

  Sam mało nie umarłem - po szczepionce na grypę.
 • @interesariusz z PL 20:16:09
  "Tak, podważam, sam mało co nie umarłem, i na dodatek, że przeżyję wcale nie jest pewne."

  Ile razy szczepiłeś się przeciwko grypie?
  Czy "mało co nie umarłem" zdarzyło się po tym jak zacząłeś nosić maseczkę czy przed?

  Powrotu do zdrowia życzę.
 • @interesariusz z PL 20:40:31
  "oddycha głębiej."

  I właśnie wtedy ów człowiek, jeżeli zaraża, "wydala" wirusy na dalsze odległości, bo sama maska ich nie zatrzymuje (fizycznie niemożliwe). Kiedyś już raz mądry człowiek zwrócił na to uwagę, ale nikt go nie słuchał.

  To oddychanie głębiej przez dłuższy czas powoduje jeszcze inne niepożądane skutki, ale nie będąc lekarzem i nie mając pod ręką źródła tej informacji, nie będę się na ten temat produkował, przekazuję tylko jej sens.
 • @interesariusz z PL 20:40:31
  "Oddychanie w masce DOTLENIA, bowiem człowiek automatycznie kompensuje opór maski, oddycha głębiej."
  Dodam,że maska dodaje również urody, gdy ma się parchaty ryj.
  Same zalety..
 • @interesariusz z PL 20:40:31
  "Nie raz pisałem, iż byłem chory na covida."

  Czym Ci to zdiagnozowali???
 • @Jasiek 21:14:34
  już zadawałem to pytanie kilka razy.... Nikt jakoś nie bierze pod uwagę, że można zachorować na płuca z powodu promieniowania z masztów GSM . A objawy są identyczne, jak te przypisywane covidowi.
 • @interesariusz z PL 20:40:31 Dla pocieszenia "interesariusa" - i dla nauki "antyszczepienników" - przytaczam 2 ZASADĘ MORALNĄ
  Kartezjusza, w jego sławnej "Rozprawie o metodzie" (r. 1637) na której wzorują się jakżesz liczni "antyszczepiennicy". Obecnie nawet już dostrzegając, że ich argumenty W OGÓLE NIE MAJĄ PODSTAW MERYTORYCZNYCH, to jednak zawzięcie się w CIEMNĄ D... ich NIE-WIEDZY (PODSTAW BIOLOGII) z uporem się oni pchają:

  Oto René Descartes w pełnym blasku jego "(bez)MYŚLĘ WIĘC JESTEM (myślicielem)":

  //> "b)Drugą mą zasadą było, żeby być w czynach swych w miarę możliwości jak najbardziej stanowczym i trzymać się mniemań nawet najbardziej wątpliwych z chwilą, gdym się na nie wreszcie zdecydował...."

  Innymi słowami, gdy zrobiło się błąd i stało się tego świadomym, to (wbrew głoszonej przez Kartezjusza WOLNEJ WOLI), nie należy się z błędu wycofywać "gdyż (zagubieni w lesie) przynajmniej przybędą gdzieś, gdzie będą się lepiej czuli niż w środku lasu."

  Mówiąc z pozycji doświadczonego podróżnika i alpinisty jest to po prostu IDIOTYZM, wynikający z braku wyobraźni autora takiego poglądu: wystarczy wskazać co stanie się z turystą w Tatrach, gdy zgubiwszy drogę uprze się, stosując się do nauk Kartezjusza, kontynuować zejście żlebem, który jest podcięty.

  (Skądinąd to wchodzenie “na siłę” w coraz bardziej podcięty żleb, względnie – trzymając się nizinnych porównań – w bagno, w które się wdepnęło, to jest doskonały model sytuacji rozwojowej nauki BIOLOGII dzisiaj.)

  Jest to cytat z https://zakop999pl.neon24.pl/post/161579,wojna-ludu-cogito-z-homo-sapiens
 • @Jasiek 21:14:34
  Jeśli to, co napisał, to jest prawda, to faktycznie skutki jego covida są straszne.
 • @krzysiekniepieklo 22:31:11
  "Jeśli to, co napisał, to jest prawda, to faktycznie skutki jego covida są straszne."

  Tak, skutki są straszne, ale z drugiej strony ja nie mogę, wręcz nie wolno mi zapomnieć, że:

  - nie wiadomo na 100% czego są to skutki
  - pandemię od początku podkręca się fejkami
  - producent nie chce brać odpowiedzialności za "szczepionki"
  - "szczepionki" nie są do końca przetestowane
  - informacja z wszczepianego mRNA może stosunkowo łatwo przedostać się do DNA
  - produkty rozpadu mRNA są toksyczne

  A już nikomu nie wolno zapomnieć o zbrodni SV-40.

  Pozdro!
 • @Berkeley72 21:32:15
  Pan to chyba jednak ze szczepieniami przesadził.
  A może wspinał się Pan bez butli?
  W związku z powyższymi podejrzeniami muszę zapytać czy widział Pan Yeti????

  Ukłony
 • @zadziwiony 21:26:03
  "Nikt jakoś nie bierze pod uwagę, że można zachorować na płuca z powodu promieniowania z masztów GSM . A objawy są identyczne, jak te przypisywane covidowi."

  Ludzi, którzy sugerują, żeby brać to pod uwagę nazwa się najczęściej foliarzami...

  Z drugiej strony po tym jak nawet MK-Ultra okazało się być prawdą to nie wiem jak czegoś takiego można nie zbadać...

  Dzięki za przypomnienie tej kwestii.

  Pozdro!
 • @Jasiek 00:25:53
  Rok rocznie umiera setki tysięcy ludzi z powodu alkoholizmu, palenia papierosów, zażywania narkotyków, Nikomu do tej pory nie zależało aby ratować ludzi przed powyższymi i nie wprowadził surowych restrykcji - alkohol, papierosy oraz narkotyki sa ogólnodostępne. A tu nagle się ktoś martwi abym na wirusa nie zachorowała ?

  Śmierdzi mi to na odległość kłamstwem i manipulacją
 • @Anna-PK 19:19:29
  Samolot lecąc nad Białorusią , dał tylko świadectwo niewydolności kontrwywiadu NATO lub też jego nadmierne zaangażowanie , mógł lecieć nad Polską tylko komuś zależało żeby nie leciał . Został przez sojuszników wystawiony . Tyle w temacie .Salute .
 • @werka1321 06:03:22
  Doprawdy, nikt? Alkohol i papierosy są obłożone drakońską akcyzą. Ludzie umierają nie tylko z powodu alkoholizmu, ale i picia metanolu, tej swoistej śmiertelnej pułapki wywołanej akcyzą na etanol.
 • @zadziwiony 21:26:03
  Dlaczego maszty GSM są bardziej szkodliwe, niż własny telefon komórkowy czy WiFi sąsiada?
 • @interesariusz z PL 07:16:24
  Zadałam pytanie : Dlaczego alkohol, papierosy oraz narkotyki są powszechnie dostępne, a z powodu tychże używek umiera kilkanaście tysięcy ludzi ?

  A politycy nagle zaczęli się martwic o wirusa i wprowadzać drakońskie obostrzenia ?


  Proszę o logiczne wytłumaczenie, a nie jakiś bełkot ile to rząd zarabia na nałogach.
 • @interesariusz z PL 07:17:52
  Ponieważ mają większe natężenie promieniowania. Poza tym nie powiedziałem, że promieniowanie z innych urządzeń nie szkodzi.
  Zanim wybuchła epidemia w wuchan jeden z amerykańskich lekarzy przewidział jej wybuch właśnie w tamtym rejonie. Na jakiej podstawie? Na podstawie danych o skażeniu środowiska, skali szczepień, oraz rozpoczynających się testach 5g. Bierze pod uwagę, że wirusy to produkt odpadowy walki organizmu z uszkodzeniami tkanek. Rozgrywający tę partię mają do dyspozycji najlepszych światowych specjalistów od wojny informacyjnej i inżynierii spolecznej. Dezinformacja
  jest więc wielopoziomowa. Pamiętaj że potrzeba depopulacji jest już głoszona nawet przez oficjalne czynniki władzy światowej więc z całą pewnością obecne działania są częścią wdrażanej akcji.
  Nie masz zatem żadnych przesłanek by traktować działanie władz w kategoriach dobra wspólnego. Robią tylko i wyłącznie sobie dobrze.
  By to zrozumieć warto przeczytać "Ponerologię Polityczną' prof. A. Łobaczewskiego o naturze zła w polityce. Klapki z oczu natychmiast spadają.
 • @zadziwiony 08:14:53
  Natężenie promieniowania maleje ze wzrostem odległości od źródła, różnicę pomiędzy telefonem a stacją bazową GSM można porównać słuchając radia i obserwując zakłócenia przy używaniu telefonu.

  Natężenie promieniowania stacji bazowych w mieszkaniach jest znikome w porównaniu do własnych telefonów czy wifi.

  W mieszkaniach starczyłby bluetooth, ale wszyscy używają wifi.
 • @werka1321 07:26:20
  Na wirusa umiera się znacznie szybciej, i bez zabiegania o zarażenie.

  Ci co ćpają, wiedzą, co robią, i wolą ćpać.

  Akcyza sprawia, że papierosy i alkohol nie są powszechnie dostępne, może dla Ciebie, skoro Cię stać. Wielu ludzi nie stać.
 • @interesariusz z PL 11:10:56
  Nie zrozumiał Pan ?

  Sprzedają papierosy, narkotyki i alkohol - mając nasze zdrowie w dupie, więc skąd taka troska w przypadku wirusa ?
 • @interesariusz z PL 11:08:30
  Tobie jest bardzo trudno pożegnać się z własną "szkolną" wizją świata mimo, iż cały czas potykasz się o dowody, że jest on inny niż sobie założyłeś. Mnie udało się to już dawno, dzięki temu łatwiej pojąć mi rzeczywistość.
 • @zadziwiony 11:22:36
  A pomijając wycieczki osobiste dotyczące zaburzeń mojej percepcji świata, może jednak poprzesz swoje tezy jakimiś liczbami,

  np. mocą fali elektromagnetycznej w twoim mieszkaniu/domu, i jaki jej procent pochodzi z masztu GSM, a jaki z twojego wifi?
 • @werka1321 11:16:09
  Nie kupuję papierosów i narkotyków, a więc mogą mi skoczyć. To mój wybór. A od świrusa, który mi "sprzedasz" przy kontakcie osobistym nie mogę się ustrzec.
 • @interesariusz z PL 12:33:30
  ps. Ja nie pomstuję na maszty GSM, czy 5G, ale nie mam w mieszkaniu wifi, we wszystkich kompach wifi wyłączone, i odłączone anteny, (kamerki również), telefon trzymam w przedpokoju.

  Pozostaje pometalizować ściany, bo sąsiedzi szaleją. Jeden baran z drugim musi mieć bezprzewodowy internet na biurku!!!, a równocześnie podłącza zasilacz do gniazdka sieciowego, bo przecież szkoda w domu baterii i czasu na jej ładowanie. Drugi kabel, do internetu, by mu przeszkadzał.
 • @interesariusz z PL 12:34:48
  Dalej Pan nie rozumie ?

  Dlaczego mamy być niewolnikiem czyjegoś niesprawnego układu odpornościowego ? Życie mamy jedno
 • @werka1321 12:41:43
  "Dalej Pan nie rozumie ?"

  Gdy ktoś jest chory (brak odporności to też nie jest przejaw zdrowia) powinien się leczyć, w tym również izolować. Tak stanowiła do niedawna ustawa o zapobieganiu rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych. Stanowiła, do niedawna...

  Ale w naszym świecie nastąpiło odwrócenie pojęć. Teraz zdrowi mają się zamykać w domach, żeby chorzy mogli zrobić samodzielnie zakupy i żeby było im ogólnie wesoło.

  Na tym forum jest też taki jegomość, który twierdzi, że wszyscy Polacy muszą się zaszczepić przeciw Covid-19, bo on nie może przekroczyć granicy polsko-słowackiej, która jest zamknięta z powodu tzw. pandemii.

  Tego typu rzeczywistość, jak opisana powyżej, jest sprzeczna z podstawami logiki, ale obecny świat już dawno przestał się logiką kierować. Teraz górę biorą różnego rodzaju interesy i polityka.

  W tę politykę i w te interesy wpisują się ściśle niektóre głosy, obecne na tym portalu i na tym blogu.
 • @werka1321 12:41:43
  Owszem, ale koncepcja zabijania słabszych to przeszłość, starożytna.
 • @interesariusz z PL 15:12:28
  "Owszem, ale koncepcja zabijania słabszych to przeszłość, starożytna."

  Proszę nie przesadzać. To, że idę na zakupy, a w sklepie wałęsa się schorowany starzec, nie oznacza wcale, że jestem mordercą. To jest intelektualne nadużycie, żeby nie użyć bardziej właściwych słów na tego typu argumentację.
 • @rumpelsiltskin 15:05:43
  Owszem, niepełnosprawny powinien o siebie dbać, a humanitaryzm nakłada na sprawnych zobowiązanie do wspomożenia go.

  Oczywiste jest, o czym nie raz pisałem, iż właściwym rozwiązaniem byłoby zamknięcie niepełnosprawnych i dostarczanie im środków do życia.

  Ale pełnosprawni poskąpili kasy. Niepełnosprawni muszą więc przebywać wśród sprawnych, ryzykując życie, które sprawni mają w tyle.

  Skoro sprawni mają w tyle życie niepełnosprawnych, to niepełnosprawni mogą mieć słuszną pretensję o eksterminację, i propagandowo nawiązywać do "zabijania nawet matek i dzieci", co ma być świadectwem wyjątkowego barbarzyństwa.

  Jeśli światem kierują interesy i polityka, to znaczy, że świat się kieruje logiką, bowiem w obu tych dziedzinach jest ona niezbędna.
 • @rumpelsiltskin 15:15:47
  Tak, tak, jadę sobie ulicą, a tu po przejściu dla pieszych wałęsa mi się jakaś niedojda, co nie ucieka, sama sobie winna, że zostanie plaskata.
 • @interesariusz z PL 15:19:39
  "Ale pełnosprawni poskąpili kasy. Niepełnosprawni muszą więc przebywać wśród sprawnych, ryzykując życie, które sprawni mają w tyle."

  No i tak trzeba było pisać od razu, a nie dopiero teraz. Czyli ogólnie sprawdza się zasada, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

  To, że mamy bandyckie rządy, nie upoważnia nikogo do nazywania mordercami Polaków, którzy chcą normalnie żyć. To nie zdrowi zabijają chorych, tylko bandyci rządzący "ten krajem".

  Aha, interesy (ekonomia) to nie nauka a sztuka (sztuka okradania bliźnich w majestacie prawa), a w polityce logika nie jest podstawą działań, ważniejsza jest zasada "divide et impera".
 • @rumpelsiltskin 15:26:51
  zgadzam się, że "ekonomia" działań gospodarczych to sztuka okradania bliźnich w majestacie specjalnie tworzonego do tego celu prawa.

  Aby realizować skutecznie zasadę "divide et impera" trzeba umiejętnie posługiwać się logiką z dużym sprytem.
 • @interesariusz z PL 15:12:28
  Raczysz sobie chyba żartować ?

  Nikogo nie zabijam chcą żyć normalnie, a winą za wirusy to proszę ewentualnie naturę/Boga obarczyć - a nie tych, co chcą używać swojej Wolnej Woli i nie szczepić się !

  Ewentualnie swoje mądrości proszę pisać do globalistów, bo to oni chcieli globalnej wioski - mogli przewidzieć taki scenariusz. Kiedyś Polska była hermetyczna i komu to przeszkadzało ? Nie mam ochoty płacić za czyjąś głupotę. Teraz jaśniej się wyraziłam ?

  I proszę się nie odwoływać do mojego sumienia, bo chcąc żyć normalnie nikogo nie zabijam -nie moja to wina, ze poniektóre jednostki dostały w spadku słabszy układ odpornościowy -widocznie natura wie, co robi.
 • @interesariusz z PL 15:30:55
  "Aby realizować skutecznie zasadę "divide et impera" trzeba umiejętnie posługiwać się logiką z dużym sprytem."

  Niekoniecznie, wystarczy tylko podsycać różnice. Można to robić zarówno logicznie, jak i wbrew logice.
 • @interesariusz z PL 15:30:55
  Raczej wyrachowaniem cynizmem i brakiem empatii. A w tym mistrzami są psychopaci. Stąd oni rządzą nami, a nie odwrotnie.
 • @werka1321 15:34:18
  Globalistów, jak globalistów, ale sprowadzanie przez polski rząd specjalnymi samolotami emigrantów z UK, to była gruba przesada.

  Kiedyś trędowatych wtrącało się w czeluść. Wynalazek świrusa jest tak cwany, iż nikt nie wie, czy jest trędowaty, czy nie. Wypada więc wszystkich podejrzanych strącać do Tartaru.

  Ty nie masz ochoty płacić za cudzą głupotę, a ci inni nie mają ochoty płacić za twoją.

  Wracamy do życia dzikich. Nieustanne zawody, kto kogo zje.
 • @zadziwiony 15:39:01
  to już nasza wina, że rządzą nami psychopaci.
 • @werka1321 15:56:01
  dobrze, że dyskutujemy tylko przez sieć, bowiem w rzeczywistym życiu nie miałbym ochoty utrzymywać z Panią kontaktu.

  Jak mniemam, nie ustępuje Pani kalekom z drogi.
 • @interesariusz z PL 15:43:58
  Odbiega Pan od tematu - choroby istniały, istnieją i istnieć będą. Mogę być i ja nieodporna na jakąś bakterię, wirusa czy grzyba - ale nie mam tym samym prawa trzymać innych ludzi w domach ( zabierać im ich wolność, radość z życia ) ze strachu przed utratą własnego zdrowia czy życia.

  Boshe, czego Pan jeszcze nie rozumie ?

  Jak można być tak egoistycznym skurwysynem aby oczekiwać od innych, że zrezygnują ze swojej wolności, bo ich bakterie czy wirusy mogą akurat mnie zabić ?

  Umrę to umrę. Trudno i tak wszyscy kiedyś umrzemy, a uprzykrzać innym życie swoim strachem o zdrowie, życie jest chore, patologiczne, psychopatyczne.
 • @interesariusz z PL 16:02:01
  Bez personalnych rozgrywek - Pan pewnie w obawie o własne życie, zdrowie wymordowałby wszystkich, prawda ? Zabrał by im Pan wolność, radość z życia aby broń Boże nie zarazili Pana ?

  No ja niestety takich jak Pan spotykam ciągle na swojej drodze.
 • @werka1321 16:05:45
  A jakaż to personalna rozgrywka w zaznaczeniu, iż nie miałbym ochoty się z Panią spotykać? Normalna rzecz. Chyba nie zamierza mnie Pani zmuszać.

  Nawiązywanie do mordowania jest nadużyciem. Wiele lat temu byłem kaleką, i Panie, starsze i młodsze, odstępowały mi miejsca. I mi było głupio, że białogłowy, przyzwyczajone do wygód siedzenia, rezygnowały na moją rzecz, ale była to przecież zwykła uprzejmość.

  Czy one myślały, że jak nie ustąpią mi miejsca, to je zamorduję?

  Ze zwykłych ludzkich uprzejmości robi Pani jakieś wynaturzenie.
 • @interesariusz z PL 16:16:21
  Nie Proszę Pana - nie mam prawa oczekiwać od ludzi aby dla mojego bezpieczeństwa siedzieli w domach i nie korzystali z życia, bo życie każdy z nas ma jedno - nie mam prawa nikomu zabierać przyjemności cieszenia się z życia, swoim strachem.

  Ja Panu opowiadać o swoim życiu nie będę - ani nie mam zamiaru się licytować. Będąc dzieckiem dorośli zabrali mi moją wolność we wszystkich możliwych sferach - skutkowało to potem długotrwałą chorobą - dwa razy otarłam się o śmierć, dlatego więc nie wyobrażam sobie aby innym odbierać wolność, przyjemność życia w obawie o swoje zdrowie czy życie. Tak czyni tylko podły, psychopatyczny skurwiel.
 • @werka1321 16:02:39
  W tym momencie całkowicie się z tobą zgadzam. Rzeczowe i realne stanowisko. Ja jestem bardzo przywiązany do swojej fizyczności i wcale mi nie śpieszno do przejścia w stan całkowicie energetyczny. Ale nigdy do głowy by mi nie przyszło, by wszyscy inni podporządkowali swój styl życia mojemu bezpieczeństwu. Do tego w sytuacji gdy nic wokół nas nie jest pewnością, nie wiadomo gdzie skutek , a gdzie przyczyna. Interesariusz wymaga by inni podporządkowali swoje życie jego, nawet nie bezpieczeństwu, a oglądowi świata. To nie jest normalne, to zwykły egoizm.
 • @interesariusz z PL 16:16:21
  Proszę zobaczyć, co zrobiły z narodami szumowiny polityczne ze strachu o utratę władzy i strachu przed normalną, uczciwa pracą - proszę zobaczyć te miliony ludzi na świeci zniewolonych, pracujący na szumowiny, które roszczą sobie prawo do własnej wolności, zabierając ją innym ?

  Podoba się to Panu ? Mnie nie, bo ja samozwańcza orędowniczka WOLNOŚCI.
 • Epibrednie.
  W 2019 miałem wątpliwą przyjemność być "pacjentem".
  A dzięki temu otrzymałem zestaw epikryz.
  Niby lakoniczne, niby rzeczowe.
  Po rzeczowej analizie okazały się bredniami o wykluczających się punktach.
  W tym jedna zawierała informację o postawieniu diagnozy objawów których się Nie Leczy bo zawsze szybko ustępują same.
  Tymczasem, napisano bredy o leczeniu tego.
  Tudzież o mym szybkim dochodzeniu do siebie i uwaga, samopoczuciu nieadekwatnie pozytywnym w stosunku do mego Ciężkiego Stanu.
  Zero logiki oraz multum medycznych terminów zamulających całość!!!
  Jakbym nie miał możliwości sprawdzić wszystkiego w sieci.
  Dodatkowo całkowita niezgodność z wpisem działań zespołu ratowników w czasie transportu. Oraz zlekceważenia go przez lekarza przyjmującego.
  Jeden big bajzel.
  Na koniec gdy poprosiłem o duplikat pierwszej epikryzy z miejscowego szpitala, okazało się że znacznie różni się od oryginału...
 • @brian 19:37:20
  Nie raz pisałem,
  epikryzę winien pisać pacjent, albo podpisywać ją jak zeznanie,
  inaczej lekarz wpisuje tylko to,, co mu pasuje jako podkładka do wybranej procedury.

  Ja, jak czytam epikryzę, która niby dotyczy mnie, zawsze mam wrażenie, że opisuje objawy jakiegoś innego pacjenta.
 • @werka1321 16:29:35
  Najwyraźniej cierpi Pani na paranoję, skoro środki ostrożności i przestrzeganie higieny poczytuje Pani za przymus siedzenia w domu.

  Ciekaw jestem, na czym polega pani korzystanie z życia. Czyjego? Swojego, czy cudzego?
 • @zadziwiony 16:40:27
  Ja nic nie żądam, oczekuję jedynie elementarnej przyzwoitości.
 • @werka1321 16:49:36
  chyba swawoli, bo o wolności to chyba z Panią nie da się dyskutować.
 • @interesariusz z PL 21:54:27
  Dopiero co w notce "Pat i Mat w szpitalu" (bohaterowie f- mu animowanego "A je to!!") napisalem o ostatnich epibredniach jakie mi podano.
  I reakcji lekarza na miejscu.
  Szkoda ze tak niewielkie zainteresowanie.
  Bo to moze spotkac kazdego.
  Ech.
 • @brian 05:25:47
  coś mi świta z tyłu głowy, że należysz do blokujących dyskusję, a więc Ciebie nie czytam.
 • @interesariusz z PL 21:58:47
  Z Panem nie da w ogóle dyskutować, bo z braku argumentów robi Pan wycieczki osobiste, a to nie jest mój poziom.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031