Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Nowe sposoby dyskredytacji autorów na nE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oświadczam, że poniższe komentarze nie są mojego autorstwa i że administracja nE nie reaguje na zgłoszenie nadużycia.

 

Komentarze interesariusz z PL

KOMENTARZE

 • CO TU JEST GRANE DO CHOLERY?
  Teraz to aa strach coś napisać, a może system się wali?
 • @ Autor
  Normalnie jakieś archiwum X się ostatnio dzieje na tym Nowym Ekranie...
 • @rerak 01:30:31
  to nie są moje komentarze,

  po prostu można się zarejestrować i podpisać cudzym pseudo,

  i administracja tego nie ściga, a oprogramownie pozwala,

  ponadto, to z pewnością jest agent, który ma mi przypiąć łatkę bolszewika.
 • @interesariusz z PL 01:59:10
  Jeśli chcesz usune te kom. pod moim wpisem

  Tak nawiasem mowiąc to ciekawe że po odpaleniu strony NE (dziś pierwszy raz po "awarii") byłem od razu zalogowany - zaraz sprawdzę czy mam swoje hasło.
 • @interesariusz z PL
  W dniu 4 luty 2013 o godz. 23.03 zostało założone nowe konto, o podobnej do Twojej nazwie. Różnica w w nazwie polegała na tym że w Twoim przypadku pomiędzy interesariusz a z PL są trzy spacje, a w koncie który założył oszust jest była jedna spacja

  przykład:

  interesariusz (trzy spacje)z PL - Twoje konto
  interesariusz (jedna spacja)z PL - konto oszusta

  Do rejestracji konta zostało wykorzystane narzędzie które pozwala na ukrycie swojego macierzystego ip.

  Fałszywe konto zostało zablokowane, jednocześnie informuję że w regulaminie portalu Nowy Ekran zostanie naniesiona stosowna poprawka dotycząca wykorzystywania narzędzi służących do ukrywania IP. W przypadku ujawnienia przez administratora portalu osoby która korzysta na swoim koncie z takich narzędzi konto będzie blokowane czasowo lub trwale bez przesyłania ostrzeżenia.
 • @Pluszak 06:50:14
  Czyli zamiast normalnych metod, a więc niedopuszczania do posługiwania się takim samym (równoważnym) pseudo, wprowadzacie metody policyjne, tj. śledzenie IP.

  A jeśli taki numer wytnie ktoś z kawiarenki, albo nawet ze swojego domu, to co ? Będziecie go ściagać ?

  To system powinien uniemożliwiać tworzenie pseudo, które już istnieją.

  Pozostaje zapytać - a jeśli ja zlikwiduję swoje konto na nE, to co ? Ktoś inny będzie mógł się posługiwać moim pseudo ?

  No bo już chyba całkowicie retoryczne będzie pytanie - dlaczego i w imę czego chcecie zabraniać kontaktu przez anonimizery ? Każdy może podejrzewać, że dlatego, iż chcecie namierzać wszystkich piszących.

  Czy czasem nie robicie sobie złej sławy ?
 • @interesariusz z PL 08:24:11
  Skrypt Nowego Ekranu ma takie możliwości jakie ma, lista zmian jest długa, czy zmiany zajdą i kiedy zajdą nie wiem, więc trzeba pracować na tym co jest, przynajmniej w tej chwili.

  Ciężko jest zabezpieczyć jakiś nick przed klonowaniem, gdyż złośliwi ludzie ludzie mogą stosować różne sztuczki w celu pomijania blokad, na przykład jak w Twoim przypadku zamiast 3 spacji - jedna. Jeśli ktoś doda myślnik, podkreślnik, to dla sytemu będzie to już inne konto dlatego potrzebny jest człowiek.

  Praca z kawiarenki to raczej nie to samo co "przemieszczanie się" po całym świecie w przeciągu jednego dnia :). Wychwytywanie takich przypadków do zbyt łatwych nie należy, ale można się o to pokusić.

  Jeśli zlikwidujesz Twoje konto, mam tu na myśli całkowite skasowanie Twojego konta to tak, ktoś inny będzie mógł zarejestrować sobie konto podobne, o takim samym nicku, ale innym mailu którego użyje do zarejestrowania konta.

  Jest zasadnicza różnica jeśli ktoś korzysta z oprogramowania służącego do ukrywania swojego adresu IP która pisze sensowne posty, komentarze, a osoby która z pomocą programu służącego do ukrywania IP rejestruje swoje konto tylko po to aby promować jakiś portal lub rozsiewać spam.
 • @interesariusz z PL 08:24:11
  Apropo "namierzania" - w różnych portalach są logowane adresy ip z których korzystają użytkownicy danego portalu, czasem takie logowanie się przydaje, zwłaszcza wtedy jak wystąpią o to organy ścigania.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031