Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 14883 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 5-6.09.2015r - Quo vadis

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-5 i -4-ty dzień wykluczenia

Notka pusta. Dlaczego? Zobacz:

interesariusz.neon24.pl/post/125311,wojna-domowa-na-ukrainie-31-08-2015r-quo-vadis

 

Te dni wykluczenia wypadły w czasie interesujących wydarzeń. Dziękuję aktywnym dyskutantom. W dalszym ciągu nie ma głosów o tym, jak ma wyglądać cykl po przywróceniu praw?

Zapiski mają teraz poszerzoną tematykę "wojna o Ukrainę - 3WŚ". Ona, wojna światowa, trwa na wszystkich frontach wszelkimi środkami. Od nas po części zależy, jakie formy konfrontacji będą jutro i pojutrze.

 

W sieci temat imigrantów z południa dominuje pozostałe. Ja mam zasadnicze pytanie:

Czy polskie sądy będą odbierać imigrantom dzieci, tak samo jak odbierają je polskim matkom pod pretekstem, że są za biedne, aby je wychowywać?

 

interesariusz embrion interia kropka pl

------------------------------------------------

Najświeższe uwagi można przeczytać pod poprzednią notką:interesariusz.neon24.pl/post/125435,wojna-domowa-na-ukrainie-4-09-2015r-quo-vadis

 

KOMENTARZE

 • uwaga z sieci
  Czy wpuszcza się wilki między owce? Czy można wpuścić islamistów na nasze chrześcijańskie ziemie?
 • wytyczne MON-NATO i "bratnia pomoc" dopuściły wejście kolejnych oddziałów niemieckich na terytorium Polsk
  Pisanie III WŚ jest antypolskie i szkodliwe także dlatego, że 2 WŚ się nie skończyła, bo nadal nie ma TRAKTATU POKOJOWEGO 70 lat po bezwarunkowej kapitulacji III rzeszy niemieckiej. Oczywiście, ze Armia Czerwona wespół z Wojskiem Polskim wyzwoliła Polskę spod okrutnej okupacji hitlerowskiego okupanta, ale wycofanie się Rosjan w 1989 spowodowało kolejną inwazję niemiecką, którą STASI i pochodne przygotowywały od dawna. Niemieckie oddziłay stacjonują już w kilku koszarach na terenie Polski, a wytyczne MON-NATO i "bratnia pomoc" dopuściły wejście kolejnych oddziałów niemieckich na terytorium Polski (komunikat RM z 2.9.2015). Równocześnie deprawuje się Wojsko Polskie oddając nad nim komendę niemieckim lub żydowskim oficerom - Duda nie protestuje, bo to wasal niemiecki https://www.youtube.com/watch?v=t9JSpSGScHY
 • Przewrót w DNR
  Czemu nikt nic nie pisze o tym o czym lerenco informował wczoraj ? Co sie dzieje teraz w DNR ? Przewrót się dokonał ? Co na to opołczenie ? ??
 • slabszych napastowac, I owszem
  Ich odwaga nie siega tak daleko.Polski sedzia,policjant czy inny utrwalacz wladzy na sama mysl,ze moze dostac w leb w odwecie (a to byloby najmniej dotkliiwe) na wszelki wypadek dostane migreny,sfajda sie czy wyjedzie na urlop.Swoja droga milo byloby widziec polskie byczki wymiaru represjii jak rejerteruja przed "nowymi obywatelami Polski".
 • a co z biurami podrozy?
  Jak juz habibi beda w Polsce to po co jechac do Afryki na sexualne safari?I tu jest dramat wielu Polek.Jak zyc?
 • Ukraiński bojec w centrum Kijowa szcza do śmietnika
  Na Youtube wczoraj został przesłany film wideo "Ukraiński bojec w centrum Kijowa szcza do śmietnika". Film został nakręcony w parku Kijowa przez mieszkańca miasta, który zapytał starca w mundurze wojskowym w języku ukraińskim: "Co ty tu robisz?" Starzec odpowiada wprost: "Ja szczam". Ten starszy człowiek jest prawdopodobnie członkiem jakiegoś faszystowskiego batalionu, z siedzibą w Kijowie. Psychologia takich ludzi jest bardzo prosta, uważają, że chronią Ukraińców od rosyjskiej agresji, więc mogą robić takie rzeczy.
  W ten sposób Ukraina osiągnęła poziom "zachodniej demokracji", zorganizowanej przez UE / USA / Izraela.

  https://youtu.be/pt8c7x3m5IE
 • @PontoSarmata 16:45:41
  A gdzie w mieście można szczać ?

  Wybudowaliśmy pustynie, na których trudno przeżyć zachowując fason. Co ma robić człowiek bez wypchanego portfela, jak go przyciśnie? Kiedyś były publiczne toalety. Bezpatne. Usługa miejska, właśnie po to, aby nie szczać, gdzie popadnie. A teraz nawet na dworcu głównym we wrocku ulżenie sobie jest płatne, podobno kosztuje więcej niż piwo, a do tego jeszcze często przybytek jest zamknięty.

  A przecież wszędzie powinna być ogólno dostępna woda "do", i ta "od".

  Jest 101 powodów, aby szydzić z faszystów. Ale w tym wypadku i tak szczał, jak na bojca, dość kulturalnie.
 • @interesariusz z PL 18:15:39
  Witaj. Żaden kijowski restaurator nie powinien odmówić bojcowi gwardii w potrzebie. Powoli dociera do Ukraińców co sobie zafundowali. Jakby poszedł pod drzewko to może by nikt nie zauważył.

  Będzie dobrze dla naszej części Europy, jak ta wojna się skończy. Wojna która trwa, pokazuje że to wszytko tam się spetryfikowało. Linia frontu jest raczej stabilna. Zastanawiające jest że jeszcze w marcu 2014 r. nasze media głównego nurtu chętnie pokazywały mapki podzielonej na strefy wpływów Ukrainy. Podejrzewam że było to nakręcanie Rosji do bezpośredniej interwencji w całej Ukrainie. Zachód chce wojny energetycznej, tymczasem ten konflikt można wygrać tylko informacyjnie. I będzie to jednocześnie najbezpieczniejsze dla Polski.
 • @Angmir 13:47:31
  Zacznę od Motoroli co pisał od rana

  - Usunąłem sam wczorajsze twitty. Nie pod naciskiem. Po prostu naleciało się tu chochłów i pląsali jak diabły

  - W 1919 roku Lenin, aby zwiększyć udział proletariatu wśród Ukraińców, włączył Doniecko -Krzyworożską Republikę do Ukrainy. Historia ma charakter cykliczny.

  - Powiedziałby Zacharczenko kilka słów, a tak to dziwnie wygląda. I ani jakieś wieści o zmianie przewodniczącego Zgromadzenia Narodowego. Cicho. Chłodno jakoś ...

  - A chochły mi to stawiają boty, że projekt Noworosja to Departamentu Stanu. Ale wesoło towarzysze

  - Niektórzy nawołują, aby przyjść do administracji państwowej, drudzy nazywają tych pierwszych prowokatorami. Chaos. A wszystko to przed możliwym nadejściem wroga. Brawo, do cholery!

  - Jedno raduje, że przenieśliśmy się do płynnego kursu rubla, spekulanci nieaktywni, a ludzie nie panikują. Chociaż to pozytywne.)))

  - Poroszenko: w Donbasie nie strzelają, rozpoczął pracę, "Mińsk-2".
  Jak zwykle piz.a. W nocy, WSU ostrzelały Pietrovkę, są zabici i ranni.

  - I tradycyjny farsz poszedł. Zacharczenko i Motorola uciekli. Ukry, jakie wy nie kreatywne. Brrrr:))

  - Obiecany tydzień ciszy jeszcze się nie skończył, a ukry już bombardują i zabijają. Nawet tydzień nie mogą wytrzymać. Skończone maniaki.

  - Aby zamknąć znany temat. To co się stało, nieprzyjemne, ale wszelkie masowe protesty mogą być na rękę naszym wrogom. Ode mnie wszystko.
  -------------------------------------
  Motorola oglądał mecz Rosja - Szwecja w piłce nożnej, bo napisał niedawno:

  W związku z przegraną Szwecji ze Sborną, prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ogłosił 3 dni żałoby w kraju...
  :)))
 • Interesariuszu, nie wiem kto wojuje o Ukrainę...
  Raczej jest wojna przeciw Rosji.
  Kto chce Ukrainę? Rosja nie chce, UE nie chce, USA wtyka ukropii swój złom militarny i tyle. Reszty świata nie interesuje jakaś tam Ukraina. No może co najwyżej banderowców z Kanady.
  Ale to takie moje dygresje, tytuł może być:)
 • @PontoSarmata 19:29:08
  nigdy się nie skończy,

  właśnie widziałem fragment filmu o bezzałogowcach, czyli prawdziwych SAMOlotach,

  Obama w nim twierdził, że nie zabijają cywili, nie zabijają jak popadnie, zabijają według swoich list !!!

  Obrazek z "hot spotu" , amerycki, sprzężone kamery "monitoringu" i podgląd na wszystkie transmisje. Siedzi sobie facet i sporządza listę.
 • @interesariusz z PL 20:55:02
  Zachod nigdy nie opusci Ukrainy w takim sensie jak tasiemiec nie opusci tego którego kosztem zyje.Beda od czasu do czasu pompowac kredyty wiadomo z niczego aby obecna wladza nie upadla.A gospodarz-spoleczenstwo jest coraz slabsze,niezdolne do obrony.
 • @Herkules 21:20:58
  Przecież wszystkie zachodnie kredyty wracają na zachód, tyle, że do innych kieszeni, przy okazji produkując zniewolone długami narody.
 • Przygotujcie się !!
  Koleżeńskie ostrzeżenie z mojej strony !

  Wszystkie źródła z całego świata jakie obserwowałem z całego świata są zgodne - w przyszłym tygodniu czeka nas WIELKI KRACH na giełdach CAŁEGO ŚWIATA a w szczególności w USA. Krach będzie tak wielki że niewykluczone jest że banki wstrzymają wypłacanie pieniędzy itp itd.

  Wszyscy czujni ludzie w USA już od tygodni przygotowują wodę pitną i zapasy na to co nadchodzi.
  Może nie będzie żadnych katastrof, może nie będzie jeszcze 3ciej wojny, ale krach jest już niemal pewien.

  Dodajmy do tego uchodźców i już widać że zaczyna się "Czas Pogardy" jak by to powiedział Sapkowski

  Tylko nie za 10 lat nie za rok, ale zaraz, za tydzień maksymalnie 2.
  Gotujcie się.
 • @
  Puszylin zastąpił Purgina na stanowisku przewodniczącego Rady Narodowej,

  Purgin był zwolennikiem połącznia DRL i ŁRL
 • @Angmir 21:48:04
  Jest to jak najbardziej możliwe.
 • @interesariusz z PL 21:55:35
  Tu jest opinia - wywiad na temat sytuacji w Noworosji.
  Tłumacz google z moimi poprawkami aby było bardziej zrozumiałe;

  Wczoraj w ciągu dnia w Donieckiej Republika Ludowa dziwne wydarzenia miałły miejsce, co spowodowało przemieszczenie i zatrzymania Prezesa Rady Ludowej DNR Purgina Andreja, szef sztabu Ludowej Rady DNR Aleksiej Aleksandrowa i wielu zwolenników Purgina. Ktoś nazwał te wydarzenia zamachem stanu, ktoś mówi o walce o władzę w DNR, ale jedno jest pewne - te wydarzenia dla Republiki nie jest na zwykłym poziomie. Tak więc ze względu na to, co jest tak szybki i musiał posprzątać surowe ze sceny politycznej jednego z twórców idei Republiki Donieck i przewodniczącym parlamentu i że republika czeka na twoje myśli z naszej agencji wspólny znany pisarz, analityk, strateg polityczny i publicysta Andriej Vajra. - Andrew, jak został prawna do zatrzymania Purgina oraz firmę i dlaczego to się stało? - Nie chciałbym mówić w ogóle o jakiejkolwiek legalności w rewolucyjnych republik. Nie chodzi o to legalne czy nie legalne, został aresztowany Andrew Purgin, a za co został aresztowany. Moim zdaniem, wszystkie te wydarzenia miały miejsce wczoraj do optymalizacji kierownictwa republiki, aby spełnić najważniejsze - realizacji umów w Mińsku. Proste mniej kontrolowany i bardziej uparty ideologiczne Purgin, Aleksander i tych, którzy jeszcze nie zostali aresztowani wczoraj, zostali zmienieni na znacznie łatwiejszy w zarządzaniu Pushilin. To nie jest pierwsza akcja takiego planu, a obawiam się, że nie jest ostatnia. Zwyczajnie Purgin nie spełniał woli kuratorów i oni nagięli DRL. Dokładnie tak, jak z drugiej strony, kuratorzy z UE nagięli Kijów. Spójrz na to, co się stało po przyjęciu poprawek do Konstytucji? Przebijania Rady Najwyższej poprawek do konstytucji Ukrainy i wysiłków, aby oczyścić gorącym nazistą, jest głównym motorem kontynuowania wojny, z tej samej serii, co Purgina izolacja i masowań aresztowań jego zwolenników. - Tak więc - zlew? - Moim zdaniem, co masz na myśli jest pod zlewem, oczywiście, nie będzie. I nie oznacza odprowadzanie Donbass od Mińsku. Podstawową ideą porozumienia Mińsku - nie jest wynajem Donbass pod klucz Ukrainy i jej transformacji do formalnego ukraińsku, ale całkowicie autonomiczny oligarchiczny enklawy starych przyjaciół klanów, jak sam Achmetow, który z jednej strony będzie zależeć od Moskwy, a z drugiej, aby wpłynąć na ukraińską politykę. Donbass zgodnie z "Umową Mińsku" jest - rodzaj oligarchicznych autonomicznego księstwa, z powrotem do starych regionalnych "książąt", ich opiekunów i starego porządku. Nie może być żadnych "ideologicznych" w tych republikach. Dodatkowo, mechanizm realizacji "Umowy Mińsku" ożywia "Regionals" może być gwarancją odtworzenie starego, ale zmodernizowanego systemu państwowego Ukrainy. - Czy to wszystko jest prawdziwe? - Plan ten trzeba powiedzieć absolutnie utopijny. Dużym błędem po obu stronach, że wyklucza się proces funkcjonujący ze specyficzną logiką, w którym znajduje się instrukcja na papierze, ale zupełny brak ludzi. Są przekonani, że zastąpienie "złych" przywódców na "poprawne" może rozwiązać wszystkie problemy. Żaden z nich nie myśli o tym, co zrobić z dziesiątkami tysięcy uzbrojonych ludzi, którzy rodziny, krewni, przyjaciele zginęli na tej wojnie. Możesz zastąpić Purgina na Pushilin, ale wyjaśnij opołczeńcom, dlaczego jest to konieczne, aby przekazać granicę Ukrainie, będzie och, jak trudne. Zagonić z powrotem z powrotem do "stabilnej" realizacji "Porozumienia Mińsku," ogromnej masy ludzi się nie da. Trzecia siła, która w stanie to zrobić, nie istnieje na Ukrainie. W tym samym czasie, a z drugiej strony są takie same tysięcy uzbrojonych ludzi, dla których wszelkie ustępstwa dla Donbasu - zdradą ich kraju, przyjaciół i towarzyszy zabitych. Świat i inne "Umowa Mińsk" nie jest włożona. Ich przekonać do czegoś innego niemożliwe. Zabij wszystkie takie same. W rezultacie mamy słonia, który stoi na jednej nodze w składzie porcelany. Nawiasem mówiąc, jest to metafora Andrew Purgina. I ten biedny słoń zaczynają naciskać wszystkie strony - ci, zostanie usunięty, do więzienia. W rezultacie, słoń nie stać i będzie rozprzestrzeniać się z ławki do takiej matki. Po prostu nie ma innej opcji. Chociaż format Mińsku będzie trzymać się ostatni, ale tutaj jest bardzo osobisty fakt, że Vladislav Yuryevich Surkow Donbas i format Mińsk nie jest tylko kwestia pracy a prestiżu. Dla niego, realizacja powyższego planu - to jest najważniejsze, że jego los zadecyduje o przyszłości. Druga porażka kto nie przebacza, i być po raz trzeci w strukturach władzy do żadnych poważnych stanowiskach nie świecą. Jeśli "Umowa Mińsk" nie będą realizowane, stan kariery mężczyzny jest skończona. I na wieki. Tutaj po prostu postawili wszystko, ponieważ daje sygnał wizualny na strzelaniny, aresztowania, cokolwiek. Możemy założyć, że jeśli projekt Surkow nie zadziała, a "Umowa Mińsk" nie będą realizowane, carte blanche na rozwiązanie, "Ukraińska problem" zostanie podany do swoich konkurentów. - Jeśli jednak plan Surkow, ponieważ nie przeciągać, nadal jest to porażka, słoń nie będzie stać przez dłuższy czas, to co czeka republikę w przyszłości? - Realnie ja widzę tu tylko dwa - prawdziwa niezależność Donbasu i wejście pod opiekę Rosji lub wojna do samego końca sił. Jednak obie realne opcje, aby rozwiązać "problem" ukraiński blokowane są przez siły zewnętrzne. Ostateczna ucieczka DNR-LNR nie jest korzystna dla Stanów Zjednoczonych. Wojna nie jest korzystna dla UE. I tak jak "Umowa Mińsk", znowu być nierealizowane, to rozwiązanie "problemu" ukraińskiego jest skazany wisieć w nieskończoność. Aż do upadku samego słonia. Źródło: Agencja "Nowa Rosja"

  http://nnr.su/51171#hcq=aEqkrnp
 • @interesariusz z PL 21:55:35
  Trochę napisałem a tu awaria Neonu i diabli wzieli moje pisanie:)

  Zatem od początku, wnioski z wiadomości w pigułce

  Czyli Purgin został wymieniony na Puszylina, bo Puszylin jest potulny i będzie robił co "kuratorzy" mu nakażą, w ciemno ma wykonywać mińskie ustalenia.
  Mińskie ustalenia wygodne są dla UE i Rosji, nie są wygodne dla USA i idealistów Donbasu. USA chce aby konflikt się tlił, natomiast ludność i ich opołczenie chcą pokoju lecz nie kosztem powrotu w skład Ukrainy.
  Gdyby USA i UE nie wtrącałaby się, konflikt zostałby rozwiązany albo poprzez walkę do końca albo poprzez uznanie Noworosji poprzez Rosję za kraj niepodległy od Ukrainy.
  Tu przypomnę, że Duma Państwowa Rosji zapowiedziała, że jeśli umowa mińska zostanie złamana przez stronę ukraińską, Duma podejmie decyzję o uznanie Noworosji jako niepodległego państwa.
  Umowa mińska już niejeden raz została złamana przez ukropów.
  Jednak Rosja też jakby nie chciała tego widzieć, nie chcąc narażać się na dalsze sankcje.
  Zatem niestety nie będzie końca tej wojny.
  Chyba że Rosja stanie się bardzo potrzebna i UE i USA.
  Wtedy będzie totalny zlew Ukrainy.
 • @lorenco 03:02:37
  tak, dłuższe uwagi trzeba pisać jak notki, w jakimś edytorze, a potem przeklejać,

  wiem, że to trudne, gdy paluszki świerzbią i ma się myśl w głowie,
  sam często zaniedbuję, potem czytam swoje uwagi, a tam nie tylko
  błędy stylistyczne, ale i ortograficzne, taki jest koszt pośpiechu.
 • z mieszanymi uczuciami, zamieszczam krążącą w sieci
  relację Kamila Bulonisa:


  Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to, co widziałem, budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem, jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się, w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę, by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy, przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj, czytając newsy na wszystkich stronach internetowych. podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem, a dzisiaj po tym, co zobaczyłem, zwyczajnie się boję, a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem, czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia, jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać. I wybaczcie, jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim z jedzeniem i wodą, a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda, by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko, co znajdowało się w środku, w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemiecki-dziennik-staje-w-obronie-polski-i-wegier

  --------------------------------
  bez względu na prawdziwość relacji, ilość emigrantów wskazuje, że mamy do czynienia ze zorganizowaną przestępczością, mającą swoje wtyki w rządach.

  Jeśli tak, to jest to fragment układanki - 3 WŚ.
 • ludzie zaczynają zauważać absurdalność współczesnej gospodarki tłuszczą ludzką
  "idę do Mopsu, aby w imię solidarności europejskiej wyrównali mi wypłate z 320 euro netto miesięcznie do przynajmniej 1000 eur jakie otrzymuje uchodźca, chyba jako Polak, obywatel Unii, nie jestem gorszy od uchodźcy, czemu ja za 8 godzin pracy dziennie mam otrzymywać ledwie ułamek tego, co otrzymuje uchodźca leżąc brzuchem do góry !!???....
 • w tej całej wędrówce ludów warto zauważyć, że
  USA bombardują Syrię i dostarczają broń ekstremistom, zwykli mieszkańcy zagrożeni wojną domową uciekają, a szatany zjednoczne przyjmują ledwo 1500 Syryjczyków, ----- bo przebierają, prześwietlają wszystkich, terroryści mają pozostać w Europie,

  Niemcy rzucili Grecję na kolana, wykupili ją, zniewolili Greków, nic dziwnego, że Grecy nie będą bronić Niemiec przed najazdem imigrantów, którzy przecież w Grecji nie zostaną.
 • @interesariusz z PL 09:14:49
  Przecież ci emigranci to jest ta prawdziwa demokratyczna opozycja wspierana gorąco od lat przez zachód USA.
  To oni uzbrajani i szkoleni przez zachodnie służby realizowali zbrojne powstanie przeciw Asadowi.
  To oni mordowali wszystkich podejrzanych o popieranie Asada razem z rodzinami, to oni ucinali głowy, masowo mordowali jeńców stosowali tortury, zmuszali do niewolniczej pracy przy budowie umocnień czyli nor w ziemi itp. itd.
  Teraz uciekają do swoich sponsorów, opiekunów...
  A całością zadymy steruje oczywiście starszy brat.. jak zawsze wszystko jest realizowane cudzymi rękoma.

  To powtórka z Czeczeni i pomocą dla "demokratycznych" Czeczeńców.
  Tylko skala inna.
  To powtórka z Kosowa i pomocą dla biednych Kosowarów którzy wymordowali lub wypędzili wszystkich Serbów z Serbskiego Kosowa.

  To wszystko to planowanie braci starszych a wykonanie Europejskich i amerykańskich sługusów.
 • Papież zaapelował, aby
  każda parafia przyjęła jedną rodzinę uchodźców,

  rodzinę !

  a nie parkę terrorystów!

  ---------------------
  co sprytniejsze kraje wybierają sobie uchodźców,
  a inne dostaną to, na co swoją biernością zasługują,
  terrorystów i wandali.
 • Film o zbrodniach junty w Kijowie
  7 minut prawdy o Donbasie. Zachodnia propaganda milczy na temat zbrodni popełnianych przez nazistowską juntę na Ukrainie.

  https://www.facebook.com/AnonymousRussiaCountering/videos/vb.238493143001975/464992143685406/?type=2&theater
 • Pływie kacza - kolejny film o pijanym rycerzu kijowskiej junty pojawił się w internecie
  W czasie uroczystej parady na terenie jednostki wojskowej na Ukrainie został nakręcony film, na którym pijany żołnierz junty odgrywał show, wczołgał się na plac apelowy, w czasie występu kobiecego chóru. Co ciekawe w tym czasie chór śpiewał zachodnioukraińską pieśń ludową "Pływie kacza". W tej piosence ukraińscy faszyści przedstawiają się jako ofiary agresji Rosji. Tak, rycerz banderowski pokazuje pogardę do własnych mitów. Film nakręcony w mieście Winnicy [stolicy regionu środkowo-zachodniej Ukrainy]. Piosenka ta promowana jest w ukraińskiej armii po przewrocie faszystowskim.

  https://youtu.be/r004qXP3El8
 • Azarow o nowej doktrynie wojennej Ukrainy: spełniło się marzenie Hitlera
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/66/26/662638.jpg

  Komentując doniesienia o przyjęciu nowej doktryny wojennej przez Ukrainę, w której Rosję uznano za przeciwnika militarnego, były premier Ukrainy stwierdził, że pomysł ewentualnej konfrontacji między dwoma narodami to szaleństwo.

  Ukraińskie władze będą nadal rozwijać temat przygotowań do wojny z Rosją – oświadczył były premier Ukrainy Mykoła Azarow, komentując przyjęcie nowej doktryny wojennej, zgodnie z którą Rosję uznano za przeciwnika militarnego Ukrainy.

  — Spełniło się marzenie Hitlera i innych nieprzyjaciół, by poszczuć na siebie narody z kręgu rosyjskiego. Mimo absurdalności, nierealności i braku kompleksowości tej doktryny, kijowskie władze będą nadal rozwijać temat przygotowań do wojny z Rosją – napisał Azarow na swoim profilu na Facebooku.

  Jego zdaniem, jeśli Ukraina wywoła wojnę z Rosją, to przysporzy cierpień narodom obu krajów.

  — Jeśli ten zbrodniczy reżim z pomocą zachodnich patronów mimo wszystko wywoła tę wojnę, to czy można ją wygrać? Ile ofiar, cierpień przyniesie to naszym narodom. Wszystko po to, by przedłużyć agonię tego reżimu, okradającego dziś nasz naród – podkreślił Azarow.

  Ukraiński polityk uznał tę ideę za szaloną.

  — Kraj z groszowym budżetem, rozwalającą się gospodarka, z ogromnymi długami planuje wojnę z Rosją?! To typowe szaleństwo. Szaleńcy mogą dorwać się do władzy. To się już zdarzało w historii. Ale czy cały kraj zaraził się tym szaleństwem?! – pyta były ukraiński premier.

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150906/960705.html
 • „Jestem mięsożerną rośliną z kolcami": top-10 wypowiedzi Zemana
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/21/74/217454.jpg
  Miloš Zeman vs Andrew Schapiro (ambasador USA w Pradze) , karykatura


  Według danych sondażu przeprowadzonego przez agencję PPM Factum, 1/3 obywateli Czech gotowa jest znów wybrać Milosa Zemana na prezydenta.

  Gdyby wybory na prezydenta Czech były przeprowadzane w sierpniu tego roku, to obecny prezydent otrzymałby 33 % głosów wyborców. Ku zdziwieniu wielu, ranking prezydenta nawet wyrósł — w 2013 roku na Zemana zagłosowało 32% wyborców.

  Co więcej, z Zemanem sympatyzują wyborcy o poglądach lewicowych oraz starsze pokolenie. Z grupy wiekowej powyżej 60 lat na Zemana zagłosowałaby równo połowa, podczas gdy z grupy respondentów poniżej 29 lat — mniej niż 20 %.

  Prezydent Czech znany jest ze swojego „nietypowego" zachowania i z dosadnych żartów, z powodu których jest stale bohaterem mediów. Proponujemy Państwu wybór najciekawszych wypowiedzi Milosa Zemana.

  — Agresor to ten, który napada na jakieś państwo wcześniej niż USA.

  — Tytoń to profilaktyka choroby Alzheimera i Parkinsona. Na raka płuc umrzesz wcześniej niż dosięgną cię te choroby.

  — Ja nie twierdzę, że wszyscy muzułmanie to terroryści, ale mówię, że wszyscy terroryści to muzułmanie.

  — Wiem, że najwyższa liczba idiotów na metr kwadratowy jest wśród dziennikarzy.

  — Jeśli chcecie we mnie rzucać jajakami, to rzućcie i pomidory, i kawałek kiełbasy, a leczo sam już sobie przygotuję.

  — Adolf Hitler nie pił, nie palił, był wegetarianinem i przegrał wojnę, a Winston Churchill codziennie wypijał butelkę whisky, trzy butelki szampana, wypalał osiem cygar i wojnę wygrał.

  — Większość ministrów zamiast na zarżniętą świnię, zasługują w najlepszym przypadku na chleb i wodę niegazowaną, i co najwyżej jeszcze na szczyptę soli.

  — Wiecie, co mi się nie podoba? Tak zwani polityczni zastępcy. Siedzą w dobrze wyposażonych biurach i drapią się po głowie, bo nic innego do roboty nie mają.

  — Upadek komunizmu zaczął się w 1969 roku, kiedy Amerykanie wylądowali na Księżycu.

  — Z wielkim szacunkiem potraktowałbym wstąpienie Izraela do NATO.

  — W czeskich politycznych dżunglach prezydent to coś w rodzaju oleandra, rośliny dekoracyjnej. A ja jestem mięsożerną rośliną z kolcami.

  — Polityka mogą lubić, polityka mogą nienawidzieć, ale on nigdy nie powinien być śmieszny.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150906/952957.html#ixzz3kyNK2u7m
 • Niedźwiedź łowi ryby na Kamczatce
  https://youtu.be/bdoroDEPz_4
 • @PontoSarmata 17:31:28
  Dobre:) Widać, że prezydent Czech to człowiek na właściwym miejscu!
 • @PontoSarmata 17:35:04
  Ale mają tam ryb! Jest co łowić!

  A tu:
  Tymoszenko ponownie może iść do więzienia

  Prokuratura Generalna otworzyła sprawę karną przeciwko przywódcy partii "Ojczyzna" Julii Tymoszenko
  za "zamieszki" i "grupowe łamanie porządku publicznego." Stróże prawa uważają, że Tymoszenko może być zaangażowany w organizowanie zamieszek w pobliżu Rady Najwyższej w dniu 31 sierpnia.

  Tymoszenko opowiedziała się również za rezygnacją rządu, oskarżając Jaceniuka o wzrost cen i podwyżki taryf
  -------------------------------------------------
  Do czego to doszło, muszę bronić Jajceniuka. Pani Julija robi w ciula społeczeństwo: Jajceniuk spełnia nakazy UE i MFW, o czym Julija dobrze wie. Znudziło się się siedzenie tylko w ławie poselskiej, pasowałoby znów wrócić na salony!
  Jak na teraz nie przychodzi mi na myśl bardziej wredna baba w polityce. Za Antymajdan Charków.
  I pieśń o Murce- Tymoszenko
  https://youtu.be/3dClFprYKDo
 • @lorenco 20:13:01
  http://cs624724.vk.me/v624724225/96b7/Dd-bhWQhWwQ.jpg
 • @lorenco 20:13:01
  A co powiedziec o H.R.Clinton?
 • @Herkules 20:22:26
  Wybacz, zapomniałem, jedna warta drugiej, a to dlatego zapomniałem, że ostatnio USA kojarzy mi się z
  panią Psaki:)
  A tu:
  Charków, milicja/policja pobiła czarnoskórego studenta
  https://youtu.be/pEXNg_2y72Y
 • @Herkules 20:22:26
  "ŁRL zabierze zburzone przez Ukrainę pomniki radzieckie , ale tylko razem z terytorium - powiedział Płotnicki. Ługańska Republika Ludowa jest gotowa do podjęcia rozebranych przez Ukrainę w ramach ustawy o." Dekomunizacyjna "zabytków z epoki sowieckiej, ale tylko razem z terytorium, na których były usytuowane. Tak powiedział Płotnicki na "Ofertę" szefa tzw "wojskowo-cywilnej administracji" Gieorgija Tuki wysłać w ŁRL i DRL pomników radzieckich rozbieranych na terytoriach okupowanych przez Kijowów terytorium Doniecczyzny i Ługańszczyzny.
  "Czemu nie, ale tylko razem z terytoriami" - powiedział Płotnicki
  Podkreślił, że to, co dzieje się dziś na Ukrainie, "niszczenie historii - nie jest to tylko przejawem wandalizmu, jest nazizmem i terroryzmem."
  "Działania te nie upiększają naszych byłych rodaków. Idą na ścieżkę, która prowadzi nie tylko w ślepy zaułek - prowadzi to do trybunału.
  I mamy nadzieję, że kiedyś ci, którzy wszczęli to wszystko i prowokują do tej pory, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności "- powiedział szef LNR, i porównał do procesu zbrodniarzy hitlerowskich w Norymberdze.
  "Nasze uczelnie mają nazwy naszych znamienitych Ługańszczan. Na przykład Matusowski. Kto jak nie on mógł odpowiedzieć na pytanie: "z czego zaczyna się Ojczyzna?".
  A Dal podpisywał się "Kazak Luganski" nie wstydził się tego, spędzając czas w różnych krajach. Nie powinno być tak, że zapomnimy korzenie naszych przodków, szanujemy i szanować będziemy naszych prawdziwych wartości "- dodał Płotnicki."

  С чего начинается Родина - pieśń Matusowskiego w wykonaniu Eleny Waengi, polecam.
  https://youtu.be/ltbPfSHAMf4
 • @lorenco 21:35:09
  Takie moje przemyślenia, proszę wybaczyć za śmiałość.
  W związku z tym, że umowa z Mińska nakazuje przekazanie granic Noworosji z Rosją juncie, oraz rozbrojenie opołczeńców, zaczęły pojawiać się głosy o referendum w sprawie przyłączenia obu republik do Rosji. Pieskow na pytanie dziennikarzy, co sądzi o takim referendum odpowiedział, że nie ma oficjalnych wieści i nie skomentuje.
  Plotki o referendum: Płotnicki nie wykluczył takiego referendum natomiast Zacharczenko zaprzeczył.
  Co znaczyłoby dla Rosji takie referendum? Bo wiadomo z góry, że ludzie Donbasu byliby na TAK.
  Znów niesamowitą nagonkę na Rosję, następne sankcje itp.
  Dlatego Putin zwrócił uwagę Poroszence aby trzymał się mińskich ustaleń. To samo dotarło do Doniecka i Ługańska.
  I powracając do zwykłych ludzi i opołczeńców: przekazanie granicy ukrom i rozbrojenie wojska, czyli zdanie ich losu w ręce junty, batalionom Azow, Prawemu sektorowi itd. Skoro tak okropne morderstwo 2 maja 2014 roku w Odessie nie wywarło żadnego wrażenia na nikim z tzw. zachodu, zbrodniarze chodzą na wolności a nawet zasiadają w ukropskim parlamencie, to po powrocie zbuntowanych republik na łono de facto UPAiny i odcięcie od Rosji, nastąpi "ukrainizacja" w wielu wypadkach jak ta w Odessie.
  Mam nadzieję, że władze DRL i ŁRL oraz Rosji wiedzą co robią i że obecna sytuacja to gra na przeczekanie a nie sliw ( olanie) mieszkańców i ich opołczenia!
 • @lorenco 23:28:19
  Motorola z małzonką w Rostowie na wczasach
  http://cs629422.vk.me/v629422822/ded0/xvX0XyzH-Hg.jpg

  I pozdrowienia dla ukrów:

  http://cs629422.vk.me/v629422133/131e6/ZnJ3cq5Pkec.jpg
 • @lorenco 00:12:09
  Bardzo dużo pojawiło się w sieci róznych artykułów dezawuujących sens istnienia obu republik, oskarżające władze o współpracę z oligarchą Achmetowem i jego pracownikami, że korupcja, bogacenie się na wojnie, że Zacharczenko współpracuje z Achmetowem a nawet z Kijowem.
  Tworzy się obraz taki jaki jest po drugiej stronie konfliktu czyli w ukropii.
  Trzeba przeczekać te wszystkie wiadomości, zwłaszcza, że ukry podciągają sprzęt wojenny pod linie rozjemcze, ukrywają i rżną głupa. Jednak mieszkańcy z ukropskiej strony informują opołczenie o ruchach wojsk i dziwią się, że republiki nie reagują.
 • @lorenco 01:10:48
  Ich nienawiść do Donbasu nie ma końca... Naziści, pomimo umowy w Mińsku, ostrzeliwują DRL. - Basurin o sytuacji na froncie

  https://youtu.be/Bvs6S8FmAt0
 • @lorenco 01:10:48
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008589/21c3b/wvPBSCkfrHc.jpg
 • @lorenco 01:10:48
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008052/379d9/omiIVA3YFXE.jpg
 • @lorenco 01:10:48
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008268/2219c/2NNNqB8K7aE.jpg
 • @lorenco 01:10:48
  Przydałaby się ryba piła aby ten ponton przedziurawić
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008834/3a003/gxYt-wwzfXk.jpg
 • @lorenco 01:10:48
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008007/38d48/0V7WzddD8NA.jpg
 • @lorenco 01:33:07
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008589/21b81/r9UmazBGMLE.jpg
 • @lorenco 01:33:07
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008622/6e48f/sueHQPgbVHs.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031