Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
697 postów 14883 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis Vox populi, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nur für Deutsche"

 

 

Interesariusz: Wojna o nasze dusze

 

 

 
"Nur für Deutsche"

 

 

 
Jeden z autorów zaproponował publicznie, wykorzystując witrynę neon24, akcję produkcji we własnym zakresie i rozlepiania naklejek Gazety Polskiej "Strefa wolna od LGBT".


Naklejka została zakwestionowana i zabroniona przez sąd. Zdaniem sądu zakaz dystrybucji naklejki ma zapobiec „faktycznemu rozprzestrzenianiu treści nawołujących do segregacji społeczeństwa oraz promujących nienawiść wobec ściśle wskazanych grup społecznych zidentyfikowanych jako LGBT”.

I słusznie. Co prawda nie jestem wielbicielem "pedalstwa", i uważam je w większości wypadków za zboczenie, a nie wadę genetyczną, to jednak pedałów toleruję, niech sobie gdzieś tam świntuszą. Co innego, jeśliby mieli publicznie namawiać do przyjęcia ich upodobań. Podzielam rozwiązanie, obowiązujące w Rosji, w której obowiązuje zakaz "homopropagandy".

Naklejka GP, sprytnie wykorzystująca społeczne oburzenie przeciwko marszom promującym homoseksualizm, w istocie niejawnie przemyca jawną dyskryminację, zakaz wstępu do strefy przez lesby i pedałów.


Porównajmy "Strefa wolna od pedałów", zamiast "Strefa wolna od promocji pedalstwa", ze znanym z historii "Nur für Deutsche". Czemu takie hasło miałoby służyć?

Gazeta już się wycofała i poprawiła odezwę na "Strefa wolna od ideologii LGBT", co jest rozwiązaniem, do którego też można podnieść zarzuty. Takie i diabłu ogarek, i ....

Zgłosiłem nadużycie do redakcji, potem do właściciela, Pana Opary, wnioskując, aby redakcja się odcięła od akcji, przenosząc notkę do lochu, tymczasem notka nadal wisi jak gdyby nigdy nic.

Dyskryminacyjne, zakazane przez sąd hasło w samym tytule na stronie głównej witryny!

Czy to jest zgodne z polską tradycją?

KOMENTARZE

 • Drogi Autorze
  W moim odczuciu autor może promować jakieś tam swoje cele na swoim blogu, pod warunkiem, że nie jest to niezgodne z prawem. Do lochu wrzucamy teksty będące działaniem przeciw portalowi, teksty zawierające słowa społecznie nie akceptowalne, oraz wybitnie antypolskie. Prawa kolumna, to teksty, które redakcja z jakiś powodów nie chce promować. Tu jest wyjątek, pozostawiamy tam też teksty będące sporami religijnymi między istniejącymi na naszym portalu odłamami chrześcijaństwa. Akceptujemy ich, bo też stanowią część naszego społeczeństwa a portal w założeniu ma być miejscem prezentacji myśli wszystkich Polaków, utrzymujących standard kultury jaki narzucamy. Ciekawsze teksty oczywiście promujemy.

  Również zasadą którą chciałbym utrzymać jest, że to czytelnicy oceniają, a w tym przypadku można powiedzieć, że pomysł nie zdobył poparcia.
 • @Zawisza Niebieski 18:32:42
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Chyba coś nie tak z rozumieniem tekstu,
  jest oczywiste, że tekst kwestionowanej notki jest niezgodny z prawem, co uzasadniłem w swojej notce, oraz pod krytykowaną notką. Zdanie sądu jest podobne. Co więcej, tekst nawołuje do działań niezgodnych z prawem.

  Można oczywiście z obowiązującym prawem się nie zgadzać, i je łamać w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa.

  Właśnie to redakcja neonu24 robi. Nie tylko łamie prawo, ale jawnie popiera dyskryminację typu "czarnuchów nie obsługujemy". Wstyd i hańba.


  ps.
  Gdyby nie prawa kolumna, to nikt o zdrowych zmysłach, spoza towarzystwa wzajmnej adoracji, tu by nie publikował. W dawnych czasach promocji elit na nE ja czytałem wyłącznie prawą kolumnę.
 • Dzisiaj promuje adevo
  i notka nawołująca do dyskryminacyjnej akcji została wyciągnięta aż na "jedynkę".

  Jaka ta witryna niezależna! Przeciwstawia się wyrokom sądów i promuje treści z transparentów kiboli, na poziomie gapola.

  Pozazdrościć odwagi, w przeciwstawianiu się rządowi, sądom i społeczeństwu.

  Społeczeństwo nie poważa "marszy równości" ani promowania homoseksualizmu, ale też i nie linczuje pedałów i lesb. Natomiast administracja neonu 24 chętnie by to zrobiła, skoro promuje plakietkę zabraniającą wstępu ludziom baraszkującym inaczej.

  Jak tak dalej pójdzie, to aby czytać neon trzeba będzie przedstawiać świadectwo, iż się jest homofobem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031