Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 15346 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis Vox populi (15), Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zakamuflowany neokolonializm

 

 Interesariusz: Wojna o nasze dusze

 

 

 
"zakamuflowany neokolonializm"

 

 

 
Marcin Skubiszewski z Obserwatorium Wyborczego złożył w Parlamencie Europejskim wniosek o unieważnienie mandatów europosłów Prawa i Sprawiedliwości. Według analiz Obserwatorium Telewizja Polska w trakcie kampanii wyborczej do europarlamentu sprzyjała kandydatom partii rządzącej.

Skubiszewski uważa, że sposób prezentowania kandydatów w mediach ma wpływ na ich późniejszy wynik, co jego zdaniem daje podstawy do podważenia wyniku w przypadku ich stronniczości. Stronniczości mediów publicznych, bo tylko one mają ustawowy obowiązek zachowania bezstronności.

Skubiszewski uważa, że "Na pewno takie podważenie nie jest łatwe, ale jest możliwe". Polski kodeks wyborczy nie przewiduje takiego powodu unieważnienia wyborów, ale autor wniosku uważa, że " to jest wada polskiego systemu prawnego. Na poziomie standardów międzynarodowych to się odbywa inaczej".

Stowarzyszenie Obserwatorium Wyborcze jest organizacją zajmującą się monitorowaniem zgodności procesu wyborczego z prawem wyborczym i zasadami demokracji takimi jak tajność głosowania, bezstronność organów państwa (w tym mediów publicznych) czy prawo wyborców do zgłaszania protestów wyborczych.

W głowach tych Panów, i może Pań, nie powstaje myśl, iż w Polsce prawie wszystkie mendia i prastytutki są własnością obcego kapitału, który je wykorzystuje do rządu dusz, w tym do uzyskania wyniku wyborczego po swojej myśli. Model, w którym umysłami wyborców sterują zagraniczni oligarchowie, już dobrze sprawdził się na Ukrainie, i winien być w imię prawdziwej demokracji stosowany wszędzie, także w Polsce, a zwłaszcza w Rosji. Ci, którzy dysponują przewagą ekonomiczną, przekładającą się na przewagę mendialną, mogą wszędzie ustanowić rządy swojej agentury, i nie potrzeba już kanonierek, aby prowadzić kolonialną politykę wobec słabszych.

Czy my mamy jakiekolwiek środki, aby przeciwstawić się zagarnięciu umysłów naszych bliźnich przez polsat, TVN, czy wybiórczą?

 

,i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • ciekawe, ustawa 447 budzi istotny sprzeciw,
  natomiast opanowanie kraju i wpływ na wynik wyborów przez media, będące bądź to we władaniu "zagranicznych inwestorów", bądź rodzimych oligarchów, NIE.

  Przecież, jeśli jakakolwiek instytucja unijna podejmie wniosek, to tym samym potwierdzi neokolonialny status naszego państwa, oraz zasadę, że obywatele kraju nie mogą się bronić przed wrogą indoktrynacją umysłów.
 • Dlaczego wy nie wierzyta w jedyną Prafdem telewizyjną i radiową!!!...
  Sterowany widz
  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./Sterowany%20widz.png[/img]
  Nowyekran.pl (z pierwotnej wersji)

  Kit z TV
  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./Widz%20zre%20kit.png[/img]
  Rys. z „FiM”

  Telewizyjna lobotomia mózgu
  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./co%20tv%20robi%20z%20mozgiem....png[/img]

  Miej otwarty umysł…
  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./Miej%20otwwrty%20umysl%20TV.png[/img]

  Strefa radia…
  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./Strefa%20radia.png[/img]

  http://wolnyswiat.pl/11h5_pliki/image045.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829