Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
734 posty 16533 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

+ Quo vadis Vox populi (22), Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Śmierć z powietrza

 

 Interesariusz: Wojna o nasze dusze

 

 

 
"Śmierć z powietrza"

 

 

 
Czy możecie sobie wyobrazić, że gdy jeszcze nie ś.p. Lech Kaczyński leciał do Gruzji, aby namieszać, Putin obważyłby się wysłać myśliwiec specjalnie w tym celu, aby go zestrzelić z resztą towarzyszącej mu prezydenckiej bandy. A potem by oświadczył, że to było w samoobronie!

Trump to zrobił, W państwie trzecim polecił zamordować jednego z przywódców nielubianego kraju. I jeszcze bezczelnie stwierdził, że był zmuszony, że to w samoobronie, i dla dobra .... Irańczyków.

Associated Press podkreśla, że śmierć Sulejmaniego i al-Muhandisa może okazać się punktem zwrotnym w sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Tuszują prawdziwą grozę sytuacji. Otóż stworzono precedens do nowego sposobu prowadzenia wojny --- morduje się najbardziej przeszkadzających członków władz wrogiego kraju. W wyniku powstanie nowy wyścig zbrojeń, nie broni masowej zagłady, tylko broni do likwidowanie osób bez względu na miejsce na świecie, w którym aktualnie się znajdują. Mordowania jawnego, nie skrytobójczego. Chodzi o terror międzypaństwowy.

Zamordowany Sulejmani był bohaterem swojego kraju, i prawdziwym pogromcą wykreowanego przez USA zbrodniczego państwa ISIS. USA od mafijnych morderców różni tylko klasa posiadanych narzędzi zbrodni. Zbrodnia jak w "ojcu chrzestnym". Likwiduje się najgroźniejszych przwódców konkurencyjnej mafii. Z pozostałymi idzie się "dogadać".

Każdy z Was myśli, że to nie jego sprawa. Że nie jest politykiem na świeczniku. Nie wiadomo tylko, dlaczego nie interesuje go, co na ten temat myślą nasi politycy, robiący laskę USA. A może jednak się domyślicie, co ich do tego zmusza?

 

Z nowym rokiem wszystkim życzę ucywilizowania narodu mieszkającego między Odrą a Bugiem.

. +

Jest jeszcze sprawa proliferacji zbrodni. Lokalne gangi wykorzystają podobne techniki do tych stosowanych w terrorze międzypaństwowym do pospolitych morderstw, niewygodnych pionków, np. pyskatych internautów. Mały dronik, wyglądający na dziecinną zabawkę, zaglądnie ci do okna, i już nie wyjdziesz z domu. Przykład idzie z góry.

 

Powstanie czarny rynek narzędzi zbrodni, które będą sterowane przez "grę komputerową".Takich malutkich zabójców będzie mógł nabyć byle nowobogacki burak. Usiądzie za ekranem, i będzie zabawa. Znacznie lepsza od wsypywania arszeniku do wodociągów.

Właśnie tej wizji służy podaż gier komputerowych i dronów.

 
 

i

interesariusz.neon24.pl/

+ przed tytułem oznacza uzupełnienie notki, każdy kolejny, kolejne

 

Poprzednia notki:

"Putin stracił cierpliwość"

interesariusz.neon24.pl/post/152329,quo-vadis-vox-populi-21-wojna-o-nasze-dusze

"Cytaty na czasie - anarchia w domiarze niesprawiedliwości"

interesariusz.neon24.pl/post/152088,quo-vadis-vox-populi-20-wojna-o-nasze-dusze

"Vera Jourova nową wyrocznią zamiast Timmermansa"

interesariusz.neon24.pl/post/151799,quo-vadis-vox-populi-19-wojna-o-nasze-dusze

"pieszy wpadł pod auto"

interesariusz.neon24.pl/post/151796,quo-vadis-vox-populi-18-wojna-o-nasze-dusze

"Europejska tyrania => śmieciowy interes"

interesariusz.neon24.pl/post/151304,quo-vadis-vox-populi-17-wojna-o-nasze-dusze

"W du.ie mam Polskę"

interesariusz.neon24.pl/post/151136,quo-vadis-vox-populi-16-wojna-o-nasze-dusze

KOMENTARZE

 • Nic ich do tego nie zmusza.
  Nic ich do tego nie zmusza. Warcholstwo ich zmusza. Wyjdzie taki do miasta. Zobaczy wielkie wieżowce i wali łbem w pokłonach. Ludzie ci od początku nie byli nastawieni na dobro kraju i wcale się tym nie przejmują.
  Każdego można zabić, nawet "faraona".
 • @
  Pisząc o obecności wojsk USA w Polsce - wskazywałem, że istnieje możliwość likwidacji punktowej niewygodnych ludzi.

  Zagrożenie jest nie ze strony Rosji, a USA, które może wymuszać na nas (na politykach) np. realizacje 447, a niewygodnych przeciwników tego stanu - likwidować.

  Nie było wtedy zbyt dużo popierających moje uwagi. A widać jakie metody są stosowane.
 • trampek jak tchórz
  Trampek jak ostatni tchórz najpierw zamknął się z kumplami w pokoju bez okien aby dostać jakieś poparcie na ZAMORDOWANIE nielubianego osobnika, po czym jak na tchórza przystało kazał cichaczem zza przysłowiowego węgła chłopa ZAMORDOWAĆ

  Szczyt idiotyzmu, tchórzostwa i typowego amerykańskiego zarozumialstwa
  Mam nadzieję że Irańczycy odpowiednio MOCNO odpowiedzą na ten zamach i że ta odpowiedź dotknie ryżego biznesmena a nie nie tylko niewinnych co i nieświadomych cywili
 • @Stara Baba 05:53:53
  Zbyt dalekie skojarzenie, jak na mnie, nie potrafię się odnieść.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:04:03
  To nie jest sprawa zabicia niewygodnego polityka, ot chociażby Macierewicza gdy powołał komisję do obszczekiwania Rosji. Do tego służy skrytobójstwo, tj. nierozpoznany sprawca.

  TO jest wykreowanie terroru międznarodowego w czystej postaci. Co, bruździ taki Maduro? No to nadlatuje powietrzny wehikuł ze znakami armii innego państwa, i bum. Problem rozwiązany.

  Rozwiązanie kwestii stawiających się państw zostanie załatwione przy wykorzystaniu przepaści technologicznej. Jak w czasach konkwisty.
 • @Hades 10:59:28
  TO jest tylko nadzieja. Podobną miał dziki z dzidą, gdy jego rodzinę rozszarpywały kule z kanonierki.
 • @interesariusz z PL 11:50:37
  "TO jest wykreowanie terroru międzynarodowego w czystej postaci."
  Oczywiście.
  Jest to jasny przekaz dla całego świata : Nie zadzierajcie z nami, bo będzie bolało! Ten przekaz ostrzega zarówno państwa, jak i pojedyncze osoby. Trywialnie można rzec, że bandyta podstawił nam pięść pod nos....
  Choć, jest w tym szaleństwie iskierka nadziei, że wreszcie pokazując swoje prawdziwe oblicze, skłoni to do myślenia kilka, czy kilkanaście rządów, które w swoim bałwochwalczym uwielbieniu Ameryki, przejrzą wreszcie na oczy.
  Mówią, że nadzieja jest matką głupich, jednak lepiej mieć matkę, niż być sierotą....
 • @SZS 12:46:18
  Tylko że przejrzenie na oczy nie oznacza odwagi do podjęcia konkretnych działań.
 • @interesariusz z PL 12:50:44
  Ale lawina bardzo często zaczyna się od jednego kamyczka....
 • @interesariusz z PL
  Punktowa eliminacja każdego niewygodnego celu , to właśnie stworzona przez USA nowa hybrydowa alternatywa dla usuwania politycznych przeciwników, tylko czy wiedzą że ten kij ma dwa końce ?. Bardzo żle to wróży na przyszłość . Salute 5*.
 • Reuters:
  W najważniejszej naradzie - na temat czy zabić Sulejmaniego czy też nie, uczestniczyli sekretarz stanu USA Mike Pompeo, szef Pentagonu Mark Esper, doradca Białego Domu ds. bezpieczeństwa narodowego Robert O'Brien oraz Szef Połączonych Sztabów Sił Zbrojnych USA generał Mark Milley.
 • Najlepszy dowcip w sieci, jakże inteligentny
  "Kto za III wojną światową - łapka zielona. Kto za pokojem na świecie - łapka czerwona. kojarzycie z czymś kolor czerwony - komuszki?"

  "Użyłem słowa-wytrycha "komuszki". To jest słowo, które w obecnych czasach pozwala bandytom obronić się i zaatakować. A złodziejom kraść -wskazując domy "komuszków" do okradzenia, żeby zyskać przychylność otoczenia."
 • @interesariusz z PL 13:06:44
  Widziałem rano w tv (nie naszej oczywiście) jak Pompeo się skarżył, że "Europa go rozczarowała" bo nie poparła morderstwa. Miał taką minę, że mi się go szkoda zrobiło...
 • A taki skundlony Husky
  człowiek bez honoru, etyki i moralności wrzeszczał na Putina gdy nie wiadomo do końca kto zabił zdrajców Rosji, a wychwala bandycki, mafijny wyrok śmierci wydany przez prezydenta mocarstwa na oficjalnych przedstawicieli innego państwa mających status dyplomatycznej nietykalności. Do tego wykonany na terenie innego państwa. To jest coś co przekracza wszelkie granice jakie można sobie wyobrazić.
 • Die Welt:
  Jedno powinno być jasne, świat bez Kasema Sulejmaniego jest lepszy.

  Ostatecznie Iran jest wiodącym państwowym sponsorem terroru na świecie, a Sulejmani był czołowym irańskim terrorystą.

  -------------------------
  Jakoś zapomnieli, kto knuł i jątrzył w sprawie rozpadu Jugosławii, kto chciał oderwać byłe nazistowskie państewka, Słowenię i Chorwację.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:25:28
  Tylko jak Amerykanie mogli dopuścić, aby rządziły nimi takie szumowiny?

  Przecież jest tam sporo normalnych ludzi!
 • @zadziwiony 13:35:55
  Tak, to nowa karta historii,

  teraz nie idzie o to, kto może wygrać wojnę atomową,
  tylko kto jest w stanie sprzątnąć szefa konkurencyjnego państwa.

  Wyścig technologii trwa.
 • Yyy
  "Tuszują prawdziwą grozę sytuacji. Otóż stworzono precedens do nowego sposobu prowadzenia wojny --- morduje się najbardziej przeszkadzających członków władz wrogiego kraju" ... no zapomniał Pan o 10- 04- 2010? A teraz proszę sobie porównać różnice w reakcjach- nie ludzi, a rządów. :)
  Pozdrawiam
 • @JimA 18:10:12
  Nie, nie zapomniałem,

  ale porównanie nie jest trafne, 10.4.2010 to było skrytobójstwo,
  to, o czym piszem, to jawny zamach terrorystyczny z przyznaniem się do sprawstwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031